G3 doplňky

Kniha "The Art of Gothic 3"

příjde na trh: září 2006

Fantastická oficiální, kompletně ilustrovaná kniha o vývoji Gothica 3. Pod tvrdým obalem najdete 192 stran s více než 600 obrázky, mezi nimiž mimo jiné budou nezveřejněné ilustrace, exklusivní artworky a nezrealizovaná monstra, včetně doposud neuvolněného materiálu k G1 a G2. Dále se můžete těšit na necenzurované komentáře vývojářů ke svým pracím, šokující obrazový materiál z hlavní fáze produkce, zákulisní informace z vývoje celé série, detailní popis tvorby soundtracku a mnoho dalšího.První obrázek pojednává o tvorbě animací, při nichž byla spousta věcí udělána rukou. Například animace všech bytostí s více než dvěma nohama. Ze screenshotů na prvním obrázky také můžete rozpoznat nové monstrum. Na druhém obrázku můžete vidět malou mapu světa Gothica 3 a jeden z prvních artworků ze hry, který ukazuje první představu o podobě Xardasovy věže. Třetí dvojlist se týká severské oblasti Nordmar a čtvrtý pojednává o krajině a vkládání objektů do ní.

Gothic 3 - Oficiální příručka strategie

příjde na trh: 13.říjen 2006

Jeden neznámý hrdina, jeden svět ve vzpouře, jeden úkol!

Královská říše Myrtana je dobyta skřety, armády právoplatného krále jsou zničeny. Královi přeživší přívrženci se pokouší o odpor. Ale utrpení obyvatel Myrtany a válka se skřety jsou jen částí mocného plánu. Plánu, který má svět přivést do tisíciletého míru - avšak za jakou cenu?


Gothic 3 - Oficiální příručka strategie je průvodce hráče na cestě fantasy světem Gothica 3. Obsahuje řešení úkolů, polohu pokladů, seznam protivníků a detailní podrobnosti o nich, popis frakcí a předmětů všeho druhu.

Gothic 3 soundtrack CD

k zakoupení: rollenspiel-shop.de

Na CD najdete kompletní soundtrack z hry nahraný pravým filharmonickým orchestrem (Bochumer Sinfoniker = Bochumští Symfonici) a dalšími interprety jako například Corvus Corax, GOCOO, Pražký filmharmonický orchestr či americká zpěvačka Lisbeth Scott (známá z filmu Král Artuš).

Soundtrack CD je samostatný produkt. Nahrávky pro hru byly kompletně nově zpracovány a na CD je najdete ve vyšší kvalitě než ve hře. Cena soundtracku je stanovena na 15,95€ (v přepočtu přibližně 450 Kč).

Načítám data ...
Nahoru