Okara

Vůdce Roland
Důležité osoby Candel, Fraser, Randall

Okara není město. Jedná se o tábor rebelů, který byl založen paladinem Rolandem při neúspěšném boji o Gothu. Dříve byla Okara železným dolem. Tábor byl opuštěn kvůli své nevýhodné a daleké pozici od měst, což se ale hodilo právě rebelům pro dokonalé utajení jejich skrýše.

Osazenstvo Okary nebylo nijak početné, jejich počet se však trochu zvýšil, když Bezejmenný dovedl různé lidi z okolí. Například otroka Rufuse, lovce Candela a Frasera, nebo válečníka Randalla. Obchodníků v Okaře není mnoho, ale rozhodně vám mají co nabídnout. Obchodovat můžete například s lovcem Candelou, jehož sortiment zahrnuje všechno možné od luků až po lektvary. I samotný Roland s vámi bude obchodovat a nakoupit u něho můžete různé zbraně a zbroje.

Obyvatelé dolu uctívají boha ohně Innose, o čemž svědčí jeho socha, která se zde také nachází. Možná je na vrcholu oblíbenosti Innos právě díky tomu, že vůdcem dolu je paladin Roland, Innosův bojovník. Okara je jistě velmi zajímavá zastávka, ke které se váže mnoho úkolů.


Okara

Fanstránku vytvořili El Kamilkolektiv autorů.
Všechna práva vyhrazena.
© 2004 - 2023 TOPlist

Jsme na Facebooku
Přepnout na PC verzi
Načítám data ...
Nahoru