Trelis

Vůdce Vak
Důležité osoby Khabir, Konrad, Thorus

Trelis vám na první pohled může připadat zcela bezbranný a při zjištění, že právě Trelis by měl zastavit případnout invazi Hassasinů do Myrtany, asi se jen pobaveně ušklíbnete. Trelis má mohutné hradby a velkou a dobře vybavenou posádku. V nedalekém Chrámu, kde probíhají vykopávky je další menší skupinka včetně šamana a další menší skupinka skřetů je na nedaleké zničené farmě.

Vak, mocný skřet, který má tu čest Trelis spravovat si svého postavení velice považuje, ale vůbec nedůvěřuje Khabirovi a ostatním Hassasínům, kteří v Trelisu dohlíží na "své zájmy". Konkrétně jde o dluh 50ti tisíc zlatých, které Vak Hassasínům dluží.

Co je ale na Trelisu nejzajímavější je druhý nejvýše postavený člověk. Ano, člověk. Thoruse skřeti dovezli z Khorinisu a díky svému bojovému umění se Thorus propracoval až na nejvyšší možný post. Velí skřetům. Nikde jinde nanajdete člověka, který by velel přímo skřetům. Thorus je na to patřičně hrdý, ale jakmile vás uvidí, je mu jasné, že jeho váženost se brzy ztratí.

„Nějací mágové v Nordmaru si myslí, že našli způsob, jak obnovit naši magii.”

Konrad, paladin

Asi jediným zajímavým skřetem v Trelisu je Pranck. Skřet alchymista. Lépe řečeno, skřet, který měl na starost lidského alchymistu Avogarda. Ten ale skřetovi utekl a nikdo neví kde je. Avogardo se ukryl na farmě severně od Trelisu a záleží je na vás, jestli ho přivedete zpět Pranckovi do otroctví. Pokud ne, čeká vás nelehký úkol zastat Avogardovu práci a přinést skřetovi 20 léčivých lektvarů.

Návštěva Trelisu pro vás bude určitě zajímavá. Dovíte se o napjaté situaci mezi skřety a Hassasiny a potkáte starého známého. Tím nejdůležitějším je ale jeden z Adanových artefaktů, který má u sebe Vak. Ať už za peníze nebo násilím se musí tento artefakt dostat do vašeho vlastnictví.

Načítám data ...
Nahoru