Jednoruční zbraně

Pro zobrazení detailního popisu klikněte na název předmětu.

Předmět Poškození Typ poškození Potřebná dovednost Potřebná
síla
Potřebný lov Cena
Královský meč
Královský meč

Mocný meč z čisté magické rudy, vykovaný a požehnaný pro krále Myrtany. Pokud bojujete za skřety, bude jednou z vašich nejskvostnějších trofejí z tažení proti rebelům.

160 čepelí Meče I 230 - 40000
Meč Předků
Meč Předků

Zbraň hrdinů z Nordmaru, vykovaná z čisté magické rudy. Jako bonus vám přidá +5 k ochraně proti střelám, nárazům a sečnému poranění. Musíte si jej vykovat (viz Kovařina), kovářský nákres najdete v 39. Zapomenuté truhle (viz tip Zapomenuté truhly).

120 čepelí Meče I 240 - 50000
Velký meč
Velký meč

Vynikající jednoruční meč, pýcha svého majitele a postrach jeho nepřátel. Najít ho můžete v 35. Zapomenuté truhle (viz tip Zapomenuté truhly) a v paláci v Ishtaru, kde se jimi ohání vůdce hashishinů Zuben.

110 čepelí Meče I 220 - 30000
Mistrovský meč
Mistrovský meč

Mistrovský kousek varantského kovářství. Velmi dlouhý a velmi ostrý. Jako bonus vám přidá schopnost Mistr šermíř, to se může hodit hlavně těm, co se do Ishtaru nedostanou bez boje. Najít ho můžete v 36. Zapomenuté truhle (viz tip Zapomenuté truhly) nebo si jej můžete vykovat (viz Kovařina). Kovářský nákres prodává občas kovář Enzo z Ben Saly.

105 čepelí Mistr meče 210 - 30000
Runový meč
Runový meč

Kvalitní ale krátký jednoruční meč, vykovaný z čisté magické rudy a posázený starobylými runami. Jako bonus vám přidá +5 k ochraně proti střelám, nárazům a sečnému poranění. Musíte si jej vykovat (viz Kovařina), kovářský nákres najdete v 29. Zapomenuté truhle (viz tip Zapomenuté truhly).

105 čepelí Meče I 210 - 30000
Ohnivý meč
Ohnivý meč

Magický Innosův meč, ověnčený plameny. Ve hře jej můžete získat legálním způsobem pouze za předpokladu, že máte Community Patch 1.7+ a splníte úkol 'Za Innose'.

100 čepelí Meče I 120 - 30000
Inkvizitor
Inkvizitor

Silný meč, který patřil jednomu z paladinů Rhobara I. Najít ho můžete v 31. Zapomenuté truhle (viz tip Zapomenuté truhly).

95 čepelí Meče I 190 - 27500
Meč bastard
Meč bastard

Dobrý a drahý meč, obzvláště oblíbený mezi skřetími žoldáky. Můžete si jej vykovat (viz Kovařina) nebo občas zakoupit u některého z obchodníků. Kovářský nákres prodávají někteří kováři v Myrtaně.

90 čepelí Meče I 180 - 16000
El Bastardo
El Bastardo

Kvalitní nordmarský meč vykovaný ze surové magické rudy. Jako bonus vám přidá schopnost Mistr meče, to se může hodit všem, kteří schopnost ještě neovládají. Najít ho můžete v 32. Zapomenuté truhle (viz tip Zapomenuté truhly) nebo si jej můžete vykovat (viz Kovařina). Kovářský nákres prodávají občas kováři v Nordmaru.

90 čepelí Meče II 180 - 27500
Nordmarský meč
Nordmarský meč

Silný, ale poněkud krátký meč barbarů ze severu vyrobený ze surové magické rudy. Můžete si jej vykovat (viz Kovařina) nebo dostat jako odměnu za úkol: Osvobodit Nordmar. Kovářský nákres dostanete od kováře Ingvara, v rámci úkolu: Ingvar chce meč.

90 čepelí Meče I 170 - 20000
Meč paladina
Meč paladina

Tento jednoruční meč z čisté magické rudy používají královští paladinové, nejčastěji v kombinaci s jejich kvalitním štítem. Najít ho můžete v 15. Zapomenuté truhle (viz tip Zapomenuté truhly).

90 čepelí Meče I 160 - 8000
Barbarský meč
Barbarský meč

Krátký jednoruční meč s tupým ostřím, se kterým se bojuje spíš jako se sekerou. Můžete jej zakoupit u některých obchodníků v Nordmaru.

85 čepelí Meče I 170 - 12000
Šavle
Šavle

Nebezpečně vyhlížející zbraň bojovníků z pouště. Můžete ji zakoupit u některého z hashishinských obchodníků a najít v 22. Zapomenuté truhle.

85 čepelí Meče I 170 - 12000
Ledové ostří
Ledové ostří

Pozoruhodný meč s ledovou aurou okolo své krátké, ostré čepele. Najít ho můžete v 20. Zapomenuté truhle (viz tip Zapomenuté truhly).

80 čepelí Meče I 160 - 10000
Katana
Katana

Dlouhá a jako břitva ostrá čepel katany vám bude v boji dobrým pomocníkem. Najít ji můžete ve 14. Zapomenuté truhle (viz tip Zapomenuté truhly). Bez Community Patche 1.7+ ji můžete dostat jako odměnu za úkol: Porazit Angara v aréně, jinak ji najdete před vchodem k hrobce Haran Hoa v rukou jejího dřívějšího majitele.

80 čepelí Meče I 160 - 8000
Wenzelův meč
Wenzelův meč

Původní meč paladina Wenzela, který jej ukryl v jeskyni u Montery krátce předtím, než se dostal do zajetí. Tento meč je potřebný ke splnění úkolu: Wenzelův ztracený meč.

80 čepelí Meče I 160 - 8000
Měsíční čepel
Měsíční čepel

Slabší, ale cenná starobylá zbraň, kterou dostane nový šampión arény v Mora Sul. Měsíční čepel byla vyrobena v kovárnách Ben Saly a vy si ji můžete buď nechat anebo použít ke splnění úkolu 'Meč pro Gonzalese' nebo 'Měsíční čepel'.

80 čepelí Meče I 120 - 5000
Dlouhý meč
Dlouhý meč

Jeden z prvních mečů s dlouhou čepelí, na který narazíte. V Myrtaně velice oblíbený hlavně u lovců a hraničářů. Můžete si jej buď vykovat nebo koupit, ale také i ukrást ze skřetí sbírky trofejí ve Faringu. Kovářský nákres prodávají občas kováři ve všech koutech světa.

75 čepelí Meče I 150 - 2500
Rubínová čepel
Rubínová čepel

Vzácný dlouhý meč, vykovaný ze surové magické rudy. Jako bonus vám přidá schopnost Meče II, to se může hodit všem, kteří schopnost ještě neovládají. Najít ho můžete v 16. Zapomenuté truhle (viz tip Zapomenuté truhly) nebo si jej můžete vykovat (viz Kovařina). Kovářský nákres prodávají občas kováři ve všech koutech světa.

75 čepelí Meče I 150 - 8000
Hashishinský meč
Hashishinský meč

Tento dlouhý a ostrý meč, jehož čepel byla namočena v jedu, používá většina hashishinů a někteří nomádští bojovníci. Najít ho můžete v 6. Zapomenuté truhle (viz tip Zapomenuté truhly) nebo jej můžete občas zakoupit u hashishinských obchodníků.

70 čepelí Meče I 140 - 1250
Široký meč
Široký meč

Krátky jednoruční meč používaný v Nordmaru. Můžete si jej vykovat (viz Kovařina) nebo jej můžete zakoupit u některého z obchodníků v Nordmaru. Kovářský nákres můžete najít v kovárně v Ardee.

60 čepelí Meče I 120 - 750
Srp
Srp

Podprůměrný, přesto vzácný jednoruční meč, který můžete najít v jedné z truhel v ruinách Al Shedimu.

60 čepelí Meče I 120 - 5000
Kord
Kord

Elegantní ale slabší zbraň, vhodná leda na šermířské souboje. Najít ji můžete ve 4. Zapomenuté truhle (viz tip Zapomenuté truhly) nebo ji můžete občas zakoupit u některého z obchodníků v Myrtaně.

60 čepelí Meče I - 120 800
Skřetobij
Skřetobij

Krátký a slabý meč používaný rebely. Jako bonus vám přidá schopnost Zabiják skřetů, ale pokud na nějaké narazíte, mějte radši po ruce něco lepšího. Občas jej můžete zakoupit u některého z obchodníků v Nordmaru.

50 čepelí Meče I 100 - 600
Meč
Meč

Obyčejný meč, používaný nejčastěji bandity a skřetími žoldáky. Můžete ho zakoupit u většiny obchodníků.

50 čepelí Meče I 100 - 50
Hashishinský nůž
Hashishinský nůž

Nejkratší jednoruční zbraň ve hře. Spíš jen na parádu než do boje. Najít ho můžete hned v 1. Zapomenuté truhle (viz tip Zapomenuté truhly) nebo jej můžete občas zakoupit u hashishinských obchodníků.

45 čepelí Meče I 90 - 350
Zrezivělý meč
Zrezivělý meč

Starý rezavý meč, který má své dny slávy už dlouho za sebou.

30 čepelí Meče I 60 - 30
Načítám data ...
Nahoru