Die Bedrohung

Modifikace v kostce

Autor

Advanced Mod Team

Modifikace pro

Gothic 1

Hodnocení redakce

7/10

Velikost

56 MB

Download

WoG.de

Die Bedrohung

Die Bedrohung je mód do Gothica 1 od německých autorů. Základ módu tvoří původní Gothic 1 - svět, NPC, příšery atd. Ovšem většinu věcí autoři zaeditovali a změnili jim vzhled, což přidává do hry nový náboj. Co je tedy nového v Die Bedrohung:

  • kompletně nový příběh
  • nový hrdina
  • nové dialogy jsou kompletně nadabovány (německy)
  • nové sub-levely
  • noví přátelé, nepřátelé a neznámí spojenci
  • kompletně nové, či editované typy příšer; boje s bossy
  • spousta nových zbraní, nové typy zbraní
  • starý svět v částečně novém vzhledu

Příběh aneb to nejlepší na začátek

Příběh módu Die Bedrohung je na vlastním příběhu originálního Gothica zcela nezávislý. Ten zůstává nedotčený. Hrdina, za kterého v módu hrajete, nese jméno Paranor - mladý muž s pochybnou minulostí. Před několika měsíci začal vyšetřovat zvláštní, nevysvětlitelné případy, které se v Kolonii udály. Lidé se ztráceli bez jakýchkoliv stop, stále častěji se objevovali démoni a duchové. Paranor se snaží dozvědět co nejvíce, o těchto nadpřirozených jevech. Většina lidí však žije dále vlastním životem. Vypadá to, jako by Paranor stál proti nadpřirozenosti zcela sám - jen se svými zlými předtuchami. Jeho jediným spojencem je poradce Elric, jež je jedním z rudobaronů Starého tábora a pravou rukou Gomeze, jež je odpovědná za hladký průběh směny zboží s králem. Elric objeví velký potenciál, jež dřímá v Paranorovi, a vyšle jej na neznámou misi. Paranor tedy jde k místu, kde se nevysvětlitelné události staly naposledy. Nenajde nic víc, než smrt a zkázu. Je zcela bezradný. Nemá nic, čeho by se chytil při svém pátrání. Během jeho bádání se mu však dostane neznámé návštěvy...

Hru začínáte v "táboře banditů" v trolím kaňonu. První koho potkáte je MUD. Počáteční statistiky jsou: level 9, síla 40, obratnost 15, mana 15, zdraví 95, jednoruční zbraně a kuše - mistr, luky - pokročilý.

Screenshoty

Mapy

Zde několik map, které vám usnadní plnění některých úkolů v módu Die Bedrohung

Quest Alchymisty
Mapa, která zachycuje polohu důležitých předmětů v questu od alchymisty.
Načítám data ...
Nahoru