Temná tajemství

Modifikace v kostce

Autor

Tonyskate, Poziomkaz

Modifikace pro

Gothic 1

Hodnocení redakce

10/10

Velikost

306 MB

Download

Gothicz.net

Modifikace pro Gothic I - Temná Tajemství je původem polská, její originální název je Mroczne Tajemnice a pochází od týmu Poziomkaz. K příběhu není nutno moc dodávat, protože s ním budete obeznámeni hned ze začátku hry díky listu na stromě. Ve stručnosti jsou Temná Tajemství vložena do původního Gothic I a jsou takovým datadiskem podobně jako Noc Havrana pro Gothic II. Je ponechán původní příběh a do něj je vložen příběh Temných Tajemství. Mód přináší spoustu novinek, ale především pět nových guild (táborů) v kolonii a ty spolu přináší desítky nových úkolů a hodin zábavy.

Čeština

Český překlad vytvořila malá skupinka lidí a to tonyskate (patron a zakladatel projektu, překladatel a technická stránka věci) a překladatelé Chylkos a Zero.

Velké díky také patří skupině lidí ze zahraničí, kteří přeložili modifikaci z polštiny do angličtiny, a z anglické verze se pak překládalo do češtiny. Jmenovitě si zaslouží velký dík Xardas Bruder, s kterým byla uzavřena spolupráce a bylo tak umožněno vytvořit český překlad této modifikace.

Instalace

Po rozbalení archívu spusťte instalátor. Ten již obsahuje samotný mód Temná Tajemství v1.04, český patch a Player Kit v1.08k. Pokud instalátor nenajde přesnou cestu ke složce se hrou, zadejte ji ručně.

Načítám data ...
Nahoru