Gothic Remake - Hratelná verze

Sekce: Gothic Remake / Vydáno: 14.12.2019 03:52 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Herní vydavatelství THQ Nordic, které aktuálně drží práva na značku Gothic, včera vyslalo do světa zcela nečekané informace o remaku hry Gothic. Pozor, neradujte se předčasně, hra zatím není potvrzená, nicméně jsme k tomu blíže než kdy dříve.

Zveřejněn byl teaser trailer spolu se screenshoty a hratelným demem na Steamu. THQ Nordic na oficiální webu píše:

V roce 2001 se zrodila legendární herní série Gothic. V roce 2019 přišla značka pod THQ Nordic a my, jako fandové původní hry, jsme začali přemýšlet a experimentovat, jak bychom s tím mohli naložit. Během toho jsme si uvědomili, že Gothic je stále herní ikonou a jen prostý remake by nefungoval.

Proto jsme zkusili něco nového. Abychom se ujistili, že jsme na správné cestě, rozhodli jsme se k tomu přistoupit zcela unikátním způsobem: Chceme vám ukázat prototyp nové hry a požádat vás o zpětnou vazbu. Říkáme tomu hratelný teaser.

Jsme tady, abychom pro vás vytvořili skvělou hru.


Za remakem podle všeho aktuálně nestojí Piranha Bytes, původní vývojáři prvních tří dílů série, nýbrž nové studio pod názvem THQ Nordic Barcelona.

Teaser trailer je dostupný zde na Steamu, kde si ho můžete stáhnout a zahrát. My jsme to zatím nezkoušeli, nicméně podle informací WorldOfGothic.de k tomu potřebujete mít zakoupenou alespoň jednu hru od THQ Nordic ve své Steam knihovně. Většina z vás tam Gothic nejspíš už má, ale kdyby náhodou ne, můžete využít aktuální akce Piranha Bytes a přátelé.

Pokud vám ani tato možnost nevyhovuje, mrkněte na Youtube, kde je k dispozici dvouhodinový záznam streamu z hraní teaser verze (v němčině).

Napište nám do komentářů váš názor na tento remake. Mrkněte na oficiální web www.gothic-game.com pro více screenshotů. A pokud chcete dát zpětnou vazbu vývojářům, napište tak (nejlépe v angličtině) do tohoto formuláře.Načítám data ...
Nahoru