THQ oznámili, že původní Gothic 1 vyjde na 28.září na herní konzoli Nintendo Switch. Po prvním díle Risen, který THQ vydali na Switch a další konzole začátkem tohoto roku, tak vychází další z původních her od Piranha Bytes na moderní zařízení. A to ještě THQ na posledního silvestra zveřejnili fotografii G2 na Switchi. Snad se tedy můžeme těšit na další rozšíření Gothic her na nových konzolích.
Fyzickou kopii G1 Switch edice můžete koupit/předobjednat na THQ store za 30 EUR (cca 730 Kč). Digitalní verze se objeví ve Switch store později. Hra bude obsahovat jazykové verze stejné jako PC verze na Steam, tedy včetně češtiny.
Switch port bude navíc obsahovat desítky bugfixů, celý seznam najdete v angličtině zde na webu THQ. Časem by se tyto opravy měly dostat i do PC verze na Steamu, THQ na tom pracují, ovšem zatím není jasné, kdy bude hotovo.
Původní Gothic 1 vyjde 28.září na Nintendo Switch
- Sekce:
- Gothic 1
- Vydáno:
- 3.8.2023 23:28
- Autor:
- El Kamil
- Trvalý odkaz
Poslední novinky
- Turnaj textur a tématický vědomostní kvíz - 14.2.
- Datum vydání oznámeno - Gothic Remake vyjde 6.června - 12.2.
- Gothic Remake Making of - Epizoda 5 - Poznatky a nové info - 7.2.
- Vyjde další Making of video ke Gothic Remake - 4.2.
- Zlatý Diego 2025 - Výsledky - 23.1.
- Mód ve vývoji: Destiny of Myrtana - 16.1.
- Zlatá Brána 2 - recenze a ocenění mód roku - 5.1.
- Souhrn roku 2025 - 31.12.2025
- Kroniky Myrtany se příští rok dočkají velké aktualizace - 26.12.2025
- Nový Making of Gothic Remake - Příběh - 17.12.2025




