Dirianovy toulky a Důl

Sekce: Fanart / Vydáno: 24.5.2013 18:32 / Autor: Vojta1122 / Trvalý odkaz
Od poslední novinky uplynul již týden, což znamená, že nadchází čas pro další. Jako vždy přicházíme s dávkou velmi kvalitního fanartu, tudíž vřele doporučujeme udělat si čas i pohodlí.

Všichni čtenáři Dirianových toulek vědí, že jejich autor Taria vytvořil napínavý příběh na několika vzájemně se prolínajících dějových liniích. Ani dnešní dva nové díly nebudou v tomto ohledu výjimkou. Mimo jiné se dnes podíváme především na příběh dvou bratrů Talvaara a Galkara, hledajících zlomky Beliarovy runy. Podaří se jim dostat se do tajné akademie Isargard a vyváznout bez úhony ven?

Pokud přesto nebudete mít tajemné atomosféry dost, pak vřele doporučujeme podívat se dolů do Dolu. Autora této výtečné povídky, Paulieho, snad ani není třeba představovat, každý, kdo něco z jeho tvorby něco četl, ví, co od něj může očekávat. A šestá kapitola všechna očekávání vrchovatě naplní.

A kdyby vám ani toto nestačilo, pak vás lze snad odkázat jen na naše fórum, kde je stále kopa fanartu čekající na vaše ohlasy a hodnocení - ostatně stejně jako obě dnešní díla.


Načítám data ...
Nahoru