Fanart prosluněného dne

Sekce: Fanart / Vydáno: 14.6.2013 16:08 / Autor: Vojta1122 / Trvalý odkaz
Počasí se konečně uvolilo dopřát nám pěkného dne. Byl by až skoro hřích chtít ještě něco dalšího. Fanartový tým Gothicz.net však pro vás má čtyři malé dárky, kterými svůj den zpestříte ještě více.

Nejprve pro vás máme komiks, který vás zaručeně pobaví, neboť patří mezi nejvtipnější díla, která na fóru i webu najdete. Z krátké anotace jste již jistě poznali, že se bude jednat o komiks Smrtící Utečenec od mistrů DasaDka a Sira Ravena. Jeho pátý díl vás zaručeně pobaví.

A nyní, prosím, opět nasaďte vážný výraz, protože v Myrtanské provincii Triagal již začíná jít opravdu do tuhého. V lesích se rozhostilo prapodivné ticho, stejné jako to ve městech, kterými prošla Živoucí temnota. A v této napjaté situaci se pomalu schyluje k bitvě, která má království zbavit tíhy, jež v posledních dnech sužuje nevinné. Taria vám opět nabídne ve svých Dirianových Toulkách nervy drásající drama. Nové tři díly na vás již čekají.

Co dodat dnes závěrem? Snad jen jedno malé doporučení - nestačil-li vám fanart dnešní novinky, navštivte fórum. Nedávno se tam rozjelo několik slibných projektů, které čekají na vaší podporu, kterou lze vyjádřit i malým komentářem.


Načítám data ...
Nahoru