Fanart k vysvědčení

Sekce: Fanart / Vydáno: 28.6.2013 21:20 / Autor: Vojta1122 / Trvalý odkaz
Deset měsíců školy je dnešním dnem u konce. Zatímco žáci základních a středních škol se počínají radovat, úspěšní maturanti a také leckteří vysokoškoláci už nějakou dobu vychutnávají volna. Ti, kteří musí pracovat, jen tiše závidí. Těch úplně nejmladších, ale i nejstarších, jako by se události dnešního dne ani nedotkly. Pro všechny tu ale je dnešní fanartová novinka.

Jelikož pro velkou část návštěvníků našeho webu byl dnešní den asi nabitý víc než dost, necháme je trochu vydechnout a nezatížíme je ohromným množstvím fanartu. Ale i když se bude jednat o pouhý jeden díl komiksu, nebude ani trocha nouze o napětí, neboť se jedná o díl, který řadíme mezi nejdůležitější...

Tariovy Dirianovy Toulky II: Živoucí temnota vygradovaly až k samotnému vrcholu - mohutné bitvě o prastarý klášter mágů ohně, nyní obsazený silami snad všemocné Živoucí temnoty. Chvíli se zdálo, že ubohý přisluhovač Velemar pevnost neuhájí, pak se ale vrátila samotná Temnota, která razantně změnila váhy sil. Bitva se zdá být už asi rozhodnuta, skončí ale vše tak, jak zatím očekáváme? Neváhejte a nalezněte odpověď v závěrečném díle druhé série!

Prázdniny začínají. A co vám můžeme ma jejich počátku slíbit? Zcela jistě to, že ať vy budete v horách, u moře, doma či kdekoli jinde, zde na webu Gothic.net se každý pátek dočkáte porce kvalitního fanartu!


Načítám data ...
Nahoru