Fanart v půli prázdnin

Sekce: Fanart / Vydáno: 2.8.2013 08:36 / Autor: Vojta1122 / Trvalý odkaz
Může se nám to nelíbit, můžeme proti tomu protestovat, ale to je tak všechno, co můžeme dělat - polovina prázdnin je nenavratně za námi. A i ta druhá se nemilosrdně krátí...

Ale snad jsem vás teď zbytečně nepřivedl na negativní myšlenky. Pokud ano, je mou povinností to ihned napravit. A (zaplaťpánbůh) z pozice redaktora Fanartu mám prostředky, jak to učinit. Dnes to budou konkrétně komiksy.

První z nich už nás v novinkách na webu doprovází už pěkně dlouhou dobu. Jedná se o Dirianovy Toulky. Taria nám dokázal vždy naservírovat nejeden dějový zvrat a ani dnes nás nezklame. Setkáme se se zcela novými postavami, které jsme doposud neznali, stejně tak ale i se starým známým, se kterým jsme v příběhu už dost možná nepočítali. Nejen to vám ale nabídnou nové dva díly.

I autoři komiksu Martin nám připravili ve svém skupinovém projektu mnoho zajímavých chvil. Ani dnes, když se vám předvedou konkrétně DasaDek a Lordan nebudete litovat přečtení. Martin i jeho nová známá se dostanou do velkých potíží. Jak si poradí, uvidíte sami, když se podíváte na nové dva díly.

A to je pro dnešní den opět všechno. Půlka prázdnin je stále před námi a s ní ještě čtyři prázdninové fanartové pátky, ve kterých se bude zcela jistě na co těšit.


Načítám data ...
Nahoru