Zlatý Diego 2013!

Sekce: Fanart / Vydáno: 11.10.2013 21:18 / Autor: Vojta1122 / Trvalý odkaz
Ano, soutěž o nejlepšího povídkáře roku už je zase tady! Už třetí ročník Zlatého Diega byl nedávno započat.

Pro vás, kteří ještě pořádně nevíte, o co se jedná, je tu krátké vysvětlení:
Zlatý Diego, je soutěž, kterou založil dlouholeetý fanartový tvůrce, brilantní povídkář, průkopník v oblasti FanArtových filmů a také bývalý komisař VMC. V povídkovém klání se mohou utkat ale nejen známé tváře z povídkové oblasti fóra. I čtenáři webu, kteří doposud nic nenapsali, mají možnost podat přihlášku v příslušné sekci našeho fóra - ještě do neděle 13.10. Pokud účast zvažujete - neváhejte dlouho.

V neděli se totiž seznam soutěžících definitivně uzavře, vylosují se soutěžní témata, dle kterých všichni přihlášení vytvoří za dva tádny času krátkou povídku.
A jak je to s těmi tématy, vás zajímá? I témata pro soutěžní povídky může navrhnout každý - opět v příslušné sekci fóra. Je tu jen malé omezení pro přihlášené sotěžící - ti smí navrhnout pouze jedno téma.

Jakmile budou soutěžní povídky dokončeny a soutěžící položí své psací brky, nastane týdenní hlasování - to bude probíhat i zde, na webu, kde budou samozřejmě prezentována i nejlepší díla.

Kdo se tedy stane nástupcem povídek jako třeba Růže, šeřík a vlhká mozaika či Skrytá povaha aneb lidé pohledem kočky? To bude záležet především na vás!Máte-li tedy chuť se do soutěže přihlásit, přidat téma anebo jen vznést nějaký dotaz, či připomínku, využijte odkazů níže.
Zde podávejte přihlášky do soutěže
Zde navrhujte témata pro soutěž
Diskuze o soutěži

Načítám data ...
Nahoru