Dvě soutěže

Sekce: Fanart / Vydáno: 1.11.2013 21:49 / Autor: Vojta1122 / Trvalý odkaz
Dnešní Fanartový pátek na počátku listopadu bude plně zasvěcen soutěžím. Jednak Zlatému Diegovi, o kterém jste již delší dobu průběžně informováni, zároveň ale také o dnes odstartovaném Komiksovém králi.

Zlatý Diego právě vstupuje do své nejdůležitější fáze a sice do hlasování. To bude letos probíhat ve dvou úrovních. Jedno hlasování bude probíhat klasicky na fóru, druhé, přímo zde a brzy, na webu, prostřednictvím ankety. Obě dvě hlasování budou samostatnou kategorií, je tedy možné, že soutěž bude mít letos dva vítěze
Je na vás, komu vyjádříte svou podporu. Čas na výběr nejlepšího povídkáře roku 2013 bude až do neděle 10. listopadu, kdy bude vítěz vyhlášen na fóru. Ti, kteří navštěvují pouze web ale o nic nepřijdou, jen si na vyhlášení počkají do následujícího Fanartového pátku, kdy budou zároveň zveřejněny vítězné povídky.
Hlasování na fóru
Diskuze o soutěži

Po roční odmlce se opět hlásí soutěž pro všechny, zkušené i nezkušené, komiksáky - Komiksový král, kterou organizuje redaktor Fanartu a velice zkušený fanartový tvůrce Pivl. Předchozí ročník soutěže byl velice zdařilý, o čemž svědčí i mimořádně propracovaný komiks Historky z taverny U ďábla od Milhause, který soutěž vyhrál.

Pravidla a organizace soutěže jsou velice podobné jako u Zlatého Diega. I tady naleznete Hlavní topic, v němž se můžete do soutěže přihlásit a ve kterém zároveň zjistíte podrobné informace o soutěži. Dále tu je topic o tématech soutěže, kde můžete navrhovat témata a nakonec tu je Dikusní topic, kde můžete o soutěži hovořit a vznášet dotazy.

To je pro dnešní pátek vše, nestačí-li vám však deset soutěžních povídek Zlatého Diega, navšitvte fórum, kde čeká na vaše ohlasy spousta kvalitního fanartu.


Načítám data ...
Nahoru