Diego a František

Sekce: Fanart / Vydáno: 22.11.2013 19:10 / Autor: Vojta1122 / Trvalý odkaz
Dnešní novinkou konečně uděláme definitivní tečku za letošním ročníkem soutěže Zlatý Diego. Zároveň se ale podíváme na něco pro náš web zatím nezvyklého.

Zlatý Diego i letos přinesl kvalitní povídky, které si rozhodně zasluhují své místo na webu. Hlasování, probíhající na dvou "frontách", tedy na webu a na fóru, bylo velice napínavé a výsledky byly velmi těsné. Jaké povídky tedy dnes uvidíte?

V prvé řadě to bude povídka Zlomené království, od letošního vítěze soutěže, Lordana. Ten si pro soutěž zvolil téma "Hrdina se probouzí s rozsáhlou amnesií" a poradil si s ním vskutku bravurně. O tom se přesvědčíte sami zde.

Na druhém místě se umístil Perseus se svou povídkou Konec dobrým časům. Jako téma si zvolil "Dříve milujícímu a přátelskému mágovi zavraždí kvůli politice ženu. Poté se z něj stane uzavřený člověk s touhou po pomstě a znovu oživení své ženy pomocí tajů černé magie, který nehledí ani na ostatní snažící se mu pomoci." Jeho povídku si přečtete zde.

A třetí místo obsadil vítěz loňského ročníku DasaDek. Pro svou povídku Temná pomsta, zvolil rovněž téma o milujícím mágovi, jenž přišel o manželku. Jak jej zpracoval, si můžete přečíst zde.

Fanartová skupina Druidi patří na fóru mezi vleice proslulé pojmy. Na webu však ještě tolik slavní nejsou. Vše by mohla změnit právě dnešní novinka, neboť v ní se dočkáme prezentace díla této skupiny, které bude zároveň takovým kouskem fanartu, na který jsme nebyli doposud zvyklí. Bude se jednat o hru.
Hlavním hrdinou této hry je druidy velice uctívaná persona a sice František, do jehož kůže se vcítíte ve hrách Františkovy cesty a Františkovy cesty 2, kde mu budete pomáhat sesbírat jídlo či mince. Ale pozor, nic nebude jednoduché, neboť Františkovi stojí v cestě zlé nestvůry, které se ho snaží sníst!
Františkovy cesty stahujte zde
Františkovy cesty 2 stahujte zde


Načítám data ...
Nahoru