Novoroční fanart

Sekce: Fanart / Vydáno: 1.1.2014 20:59 / Autor: Vojta1122 / Trvalý odkaz
Vítám vás u první novinky roku 2014. Dnes na web zavítá nálož prvotřídního fanartu. Nebude to nic jiného než soutěžní komiksy Komiksového krále! Trochu si je nyní přibližíme...

Soutěž vyhrál komiks Prokletí Starého hradu od Vojty1122. Autor využil detektivní zápletku. Zavede nás na Starý hrad, kde za podivných okolností zemřeli dva lidé. Podaří se dvojici detektivů vypátrat vraha? Čtěte zde.

Na druhém místě se umístil Max a jeho komiks Grand de Khorinis. Bude vám představeno soutěžní klání mezi sedmi postavami ze všech koutů khoriniského ostrova. Kdo se stane vítězem? Čtěte zde.

Třetí místo obsadil Milhaus s komiksem Dědictví krve, ve kterém kromě příběhu nesutále opilého trpaslíka uvidíte i spoustu novinek - textur a modelů, se kterými se ani ve hře v žádném případě nesetkáte. Čtěte zde.

Komiks plný melancholie a nečekaných životních zvratů zaslal do soutěže Lordan. Spadané listy ve vás vzbudí dojmy podzimu i v takovém amorfním ročním období, které právě panuje za našimi okny. Čtěte zde.

I Dicht ve svém Evangelionu vsadil hodně na atmosféru, kterou dokázal výborně graficky vystihnout. Vžijte se do osudů strážců v tajemném lese, kteří musí bojovat o své přežití zde.

Komiks Temnota nás zavede na tajemný tropický ostrov, do konfliktu mezi piráty, ve kterém se objeví i domorodci, magie a nemrtví. Vytvořil jej pro vás Marco5445 a přečíst si jej můžete zde.

Byli-li vám v Gothicu vždy sympatičtí lovci, pak je komiks Lov od Sleepera něco pro vás. V Hornickém údolí oděného do nových textur budete totiž sledovat příběh dvou loveckých skupin. Čtěte zde.

DasaDek je známý jako veliký šprýmař. Při letošní soutěži všechny překvapil tím, jak už název Putovanie za Liekom, že co by Čech psal ve slovenštině. Jeho komiks si můžete přečíst zde.

A tím už jsme u konce dnešní novinky. Byla doslova nabita fanartem. A to fanartem kvalitním. Naše komise se pokusí dodržet známé úsloví: "Jak na Nový rok, tak po celý rok". Zatím zase někdy na viděnou u fanartové novinky.


Načítám data ...
Nahoru