Staří dobří známí

Sekce: Fanart / Vydáno: 10.1.2014 21:40 / Autor: Vojta1122 / Trvalý odkaz
Od Vánoc už sice uplynula nějaká doba, nicméně určitě je ještě pro mnohé z nás potřeba shodit po svátcích pár kil. Proto bude i dnešní novinka trochu sporá. To jí však ani v nejmenším neubere na kvalitě. Dnes se vrátíme k našim tradičním hrdinům, na které jsme byli před Vánocemi jistě zvyklí a kteří nám dozajista chyběli.

Prvním z těchto hrdinů bude Stancekův Jack. Ve městě Khorinis se evidetně schyluje k ještě dramatičtějším událostem, než kterých jsme doposud byli svědky. Ale ani to nezabrání hrdinům, aby se bavili a my pochopitelně s nimi. Zde si můžete přečíst nový díl.

Jak jistě předpokládáte, oním druhým hrdinou nebude muž, ale žena, jejíž jméno zní Ismiel. Dnešní díl pro vás připravil sleeper a nutno říci, že je opravdu o co stát :-) Nebudu vás příliš zdržovat, přímo tady si můžete přečíst nový díl.

A to je tedy pro dnešek opravdu všechno. Porce to byla vskutku decentní, nicméně příští týden vám vše určitě vynahradíme, neboť se dá očekávat, že uvidíte na webu dosud nezveřejněný komiks.


Načítám data ...
Nahoru