G3: Test k Myrtaně

Jak dobře znáte Myrtanu, zemi plnou pevností a sídlo krále Rhobara?

Do statistik se započítá jen první řešení z Vaší IP adresy. Další výsledky budou ignorovány.

1. Na rozdíl od mrazivého Nordmaru a vyprahlého Varantu je mírné podnebí v Myrtaně k životu mnohem přívětivější a (nejen) proto do ní i teď během války se skřety zavítalo mnoho cizinců. Koho byste ale v Myrtaně hledali zbytečně?

2. Hned na začátku své pouti ve středozemí se musíte zbavit skřetů ve vesničce Ardea. V boji vám pomáhá několik přátel, které později ve hře ještě potkáte. Koho z nich najdete v zajetí skřetů?

3. Každá válka dostane z lidí buď to nejlepší nebo to nejhorší. V Myrtaně jsou tak spousty lidí pochybného charakteru, ale jen jeden z nich je tak chamtivý a bezcitný, že pro zlato zabil i své vlastní lidi. Kdo?

4. Skřeti v Cape Dun vězní paladina Wenzela. Kdo ho ale doopravdy zajal?

5. Jeden z paladinů se zřekl Innose, ale poté, co hrdina obnovil jeho magické schopnosti, znovu pozvedl svůj meč proti utlačitelům. Který?

6. V lesích a na pláních Myrtany žije mnoho druhů zvěře, od zajíců po trolly. Které zvíře tu ale nikdo nikdy neviděl?

7. Rebel Mason se právě chystá k odvážné akci na jedné z farem u Montery. Co má za lubem a proč?

8. Vak, nový pán Trelisu, je zodpovědný za skřetí dluh assasinům, a že je to pěkně kulatá sumička zlata. Když se hrdina nabídne, že mu se splacením dluhu pomůže, poradí mu Vak, jak si může přijít k nějakým penězům, aby to všechno nemusel platit z vlastní kapsy. Jak?

9. Během toulek po Myrtaně najdete spousty jeskyní, které obývá všelijaká havěť, ale jen v jedné z nich jde narazit na samotného mága ohně, který se z ní bojí vyjít ven. Kdo mu brání v odchodu?

10. Zapotek, šéf tábora vězňů v Sildenu, už má plné zuby vzpurných otroků. Poslední kapkou pro něj bylo, když několik zorganizovalo úspěšný útěk. Aby se to už neopakovalo, přísně ostatní potrestal. Jak?

11. V jednom myrtanském městě můžete narazit na assasina s poněkud zvláštním jménem, jakým?

12. V Trelisu narazíte na starého známého Thoruse, který vás mezi řečí varuje před tlupou zlobrů v lesích za hradem. Co podle něj hrdinovi udělají, když ho chytnou?

13. Jeden ze strážných v Sildenu se vám zmíní, že se poslední dobou z města ztrácí rybáři. Kdo za to může?

14. Nemrok, skřetí velitel z Geldernu, vás v rámci jednoho úkolu pošle na sever, kde na útesu leží ruiny hradu. Skrývá se v nich jeden artefakt, který?

15. Gotha, prokletá pevnost paladinů, v sobě skrývá mnoho pokladů. Který v ní ale budete hledat zbytečně?

16. V lesích mezi Okarou a Anogovým táborem můžete narazit na trosky hradu, ve kterých se ukrývá menší poklad - zlato, stříbro, šperky a dokonce i jedna loutna. Kdo poklad hlídá?

17. Kdo hrdinu uvítá, když se poprvé teleportuje do Vengardu?

18. Proč podle Rhobara skřeti válku vyhráli?

19. Kdo vyrobil zbraň, kterou momentálně používá Kan, vůdce skřetí armády?

20. Který člověk v Myrtaně trpí opravdu mimořádnou sklerózou?

Načítám data ...
Nahoru