Argaanské artefakty

Ve hře Arcania: Gothic 4 naleznete obrovské množství nejrůznějších artefaktů, jejichž kompletací obdržíte bonusové předměty, které ve hře jinak nezískáte. Pravdou ovšem je, že závěrečné artefakty z každé série se nacházejí až skoro na konci samotné hry, jejich použití bude proto dosti omezené a mnohdy ani k těmto předmětům nenajdete upotřebení. Tím však vás nechceme od hledání a sbírání odradit, spíše naopak - některé bonusové předměty stojí opravdu za to a byla by škoda je nemít. A jak to vlastně s těmito předměty je? Co máte sbírat a kde to naleznete? To všechno naleznete ve čtyřech článcích níže.

Pradávné relikvie

Na důkaz svého požehnání ti Gromar nabídl malou relikvii ve tvaru Y, kterou prý jeho děd nalezl v Argaanu. Tam se prý dá najít více podobných památek na staré časy a ten, kdo je shromáždí všechny, prý získá obrovskou slávu a bohatství. Celý článek.

Sošky lorda Dominika

Mezi Daranisovými dokumenty jsi nalezl výňatek z textu o životě lorda Dominika, ve kterém se píše o velkém počtu Innosových sošek, ukrytých na Argaanu. Podle tohoto textu získá každý, komu se podaří najít všechny sošky, Innosovo požehnání. Když budeš mít oči otevřené, možná v jejich hledání uspěješ. Celý článek.

Zapomenuté hroby

Nalezl jsi svitek, ve kterém se píše o runě mrazivé moci. Povídá se, že tato runa byla roztříštěna setarrifskými mágy a každý z těchto mágů byl pohřben společně s jedním úlomkem. Možná bys mohl jejich hroby najít a pokusit se runu znovu sestavit. Celý článek.

Žnec nenávisti

Nalezl jsi Daranisův dopis pro velmistra Miltena. Zmiňuje se v něm o jakýchsi Beliárových artefaktech, které údajně patří Řádu nenávisti. Možná, kdyby se ti podařilo je nalézt a zkombinovat s obyčejnou kosou, mohl bys vyvolat Žence nenávisti. Celý článek.

Načítám data ...
Nahoru