Amulety

Magické amulety vám poskytují nejrůznější bonusy k vašim vlastnostem. Současně na sobě můžete mít pouze jeden, tak vybírejte uvážlivě. Pro zobrazení detailního popisu klikněte na název předmětu.

Předmět Zdraví Mana Síla Obratnost O. proti zbraním O. proti šípům O. proti ohni O. proti magii Cena
Božská Innosova aura
Božská Innosova aura

Tento silný ochranný amulet dostanou pouze mágové v 5. kapitole od Pyrokara po tom, co přečtou v klášterní knihovně Almanach.

- - - - 20 20 20 20 300
Amulet přivolávání duší
Amulet přivolávání duší

Ochrana proti mentálním útokům Pátračů. Ve 3. kapitole vám jej vyrobí Karras, když mu seženete vše, co k výrobě potřebuje - Almanach posedlých a kámen ze svaté půdy.

- - - - - - - - 500
Amulet života
Amulet života

Tento amulet vám daruje Bennet po tom, co ho dostanete z vězení (za mága, rytíře). Pokud však hrajete za žoldáka, naleznete tento amulet nedaleko Xardasovy věže - přesněji na plošince pod stromem kousek za prvním banditou, kterého ve hře potkáte.

15 - - - - - - - 300
Amulet duchovní síly
Amulet duchovní síly

Amulet duchovní síly, který chrání proti magii, můžete získat od mága Serpentesa, když splníte jeho úkol s Padělanými důlními akciemi (tedy ve hře za mága).

- - - - - - - 15 250
Angarův magický amulet
Angarův magický amulet

Tento amulet můžete získat hned v 2. kapitole, pokud zavítáte do míst, kde jste v prvním díle série Gothic plnili s Miltenem úkol Ohniskové kameny - v této jeskyni je nyní kostlivý mág, který má právě tento amulet u sebe. Ve 4. kapitole jej po vás bude chtít bývalý templář Angar.

- 10 - - - - - - 300
Amulet síly
Amulet síly

Amulet síly můžete nalézt v zamčené místnosti v kanalizacích, od které má klíč člen zlodějského cechu Jesper.

- - 15 - - - - - 300
Amulet moci
Amulet moci

Pokud hrajete za Paladiny, dostanete tento amulet ve 3. kapitole po tom, co splníte Utharův úkol Znesvěcené oltáře.

- - 10 10 - - - - 500
Amulet obratnosti
Amulet obratnosti

Pokud hrajete za mága či drakobijce, můžete tento amulet získat od Dara poté, co splníte úkol Vejtaba. Pokud však hrajete za domobranu, můžete tento amulet nalézt nedaleko Xardasovy věže na plošině, kde je amulet pohozen pod stromem (kousek za prvním banditou, kterého ve hře potkáte).

- - - 15 - - - - 300
Amulet osvícení
Amulet osvícení

Amulet osvícení najdete pouze jako novic, mág nedaleko věže Xardase - je umístěn pod stromem na plošině kousek za prvním banditou, kterého ve hře potkáte.

10 10 - - - - - - 500
Innosovo oko
Innosovo oko

Získání Innosova oka je jeden z důležitých úkolů začátku hry - najdete ho ve 3. kapitole po tom, co jej zničí Pátrači. Po opravě a nabití vám tento amulet pomůže zabít všechny draky.

- - - - 15 15 15 15 -
Načítám data ...
Nahoru