Bestiář

Souhrn doposud zveřejněných materiálů o monstrech v G1 remake.

Důlní červ

Důlní červ

Jakoby to nebyla v dolech už tak hrůza, to ještě vývojáři udělali z důlních červů vskutku děsivá monstra.

Goblin

Goblin

Goblini jsou drobní ale velmi obratní a v boji nepříjemní protivníci. Vyzbrojení kyji, starými rezavými meči a vůbec čímkoli, co najdou či ukradnou od lidí.

Harpyje

Harpyje

Horská pevnost a ohnisko v trolím kaňonu - jak si pamatujete, tato místa se hemžila právě harpyjemi. Remake těmto bestiím přidal ještě více odpudivosti.

Kostlivý mág

Kostlivý mág

Delší róba, v ruce magická hůl, za zády armáda kostlivců. To bude kostlivý mág v remake. Bude na nás čekat například v jeskyních s prvním Chromaninem.

Krvavá moucha

Krvavá moucha

Krvavé mouchy se vyskytují v místech s vysokou vlhkostí, kam je přitahuje pot a pach všemožných bytostí. Svou kořist zabíjí svými žihadly, a pak se pasou na jejich krvi.

Krysokrt

Krysokrt

Hlavní viditelnou změnou na vzhledu krysokrtů v remake jsou výrazné přední zuby. Krysokrti se většinou sdružují do malých skupin o třech čtyřech jedincích, žijí v jeskyních a právě ve skupině mohou představovat hrozbu.

Mrchožrout

Mrchožrout

Mrchožrouti samozřejmě nesmí chybět. Zkušenosti z nich získané nás provedou úvodními úrovněmi hry. Podle nového vzhledu to však vypadá, že by z nich mohlo být i víc než 50 zkušenostních bodů.

Načítám data ...
Nahoru