Bestiář

Souhrn doposud zveřejněných materiálů o monstrech v G1 remake.

Důlní červ

Důlní červ

Jakoby to nebyla v dolech už tak hrůza, to ještě vývojáři udělali z důlních červů vskutku děsivá monstra.

Goblin

Goblin

Goblini jsou drobní ale velmi obratní a v boji nepříjemní protivníci. Vyzbrojení kyji, starými rezavými meči a vůbec čímkoli, co najdou či ukradnou od lidí.

Harpyje

Harpyje

Horská pevnost a ohnisko v trolím kaňonu - jak si pamatujete, tato místa se hemžila právě harpyjemi. Remake těmto bestiím přidal ještě více odpudivosti.

Kostlivý mág

Kostlivý mág

Delší róba, v ruce magická hůl, za zády armáda kostlivců. To bude kostlivý mág v remake. Bude na nás čekat například v jeskyních s prvním Chromaninem.

Krvavá moucha

Krvavá moucha

Krvavé mouchy se vyskytují v místech s vysokou vlhkostí, kam je přitahuje pot a pach všemožných bytostí. Svou kořist zabíjí svými žihadly, a pak se pasou na jejich krvi.

Krysokrt

Krysokrt

Hlavní viditelnou změnou na vzhledu krysokrtů v remake jsou výrazné přední zuby. Krysokrti se většinou sdružují do malých skupin o třech čtyřech jedincích, žijí v jeskyních a právě ve skupině mohou představovat hrozbu.

Močálový žralok

Močálový žralok

S těmito plazy s budete muset utkat v rámci úkolu Ulu-Mulu. Mějte se na pozoru, jelikož se k vám mohou nenápadně připlížit pod vodní hladinou!

Mrchožrout

Mrchožrout

Mrchožrouti samozřejmě nesmí chybět. Zkušenosti z nich získané nás provedou úvodními úrovněmi hry. Podle nového vzhledu to však vypadá, že by z nich mohlo být i víc než 50 zkušenostních bodů.

Ohnivá ještěrka

Ohnivá ještěrka

Jejich těla jsou zbarvena do krvavé barvy a z jejich tlam šlehají plameny! Tyto bestie jsou vskutku nebezpečné, i skřeti se jim vyhýbají. A ne jen tak! Koneckonců, jednou z přísad pro výrobu Ulu-Mulu je jazyk ohnivé ještěrky. Při setkání s ohnivými ještěrkami buďte velmi opatrní. Nezapomeňte se vybavit nějakým artefaktem, který vás ochrání vůči jejich plamenům.

Ohnivý démon

Ohnivý démon

Tato pekelná stvůra, věrná svému mistrovi Xardasovi, představuje závěrečnou zkoušku pro dobrodruhy, kteří hledají tajuplného nekromanta v jeho věži v hlubinách skřetího teritoria. Remake bude obsahovat tři různé vzhledy démonů - Ohnivý démon (ten z Xardasovy věže), démon (Spáčův chrám, vyvolávací magie) a Pán démonů.

Načítám data ...
Nahoru