Trofeje

Ze zabitých zvířat můžete získat všelijaké trofeje jako zuby, drápy a podobné věci. Nejdřív se ale musíte naučit, jak na to. Kdo co učí, se dozvíte v sekci učitelé. Získané trofeje pak můžete prodávat, čímž si přijdete na velmi slušné množství rudy.

Předmět Cena Poznámky
Kusadla důlního červa 10 Speciální trofej, ze které získává výměšek Cor Calom. Získáte je z důlních červů, které naleznete v dolech.
Dráp číhavce 15 Obyčejná trofej, kterou získáte z každého číhavce. Větší množství se dá výhodně prodat.
Dráp přehradního číhavce 30 Unikátní dráp, ve hře je pouze jeden. Lze získat z přehradního číhavce v Novém táboře.
Zuby 10 Předkové si z nich dělali přívěsky. Orkové je někdy využívají na zkrášlení zevnějšku. Zuby jsou jedním z příjmu nugetů.
Vejce důlního červa 100 Vyskytuje se pouze několik vajíček, proto s nimi dobře hospodařte. Naleznete je v hnízdě královny důlních červů. Cor Calom z nich dokáže vypreparovat silnější výměšek.
Kůže číhavce 25 Od klasické kůže se liší tím, že je stažená z plaza. Ve skutečnosti ji na nic neupotřebíte.
Kůže močálového žraloka 200 Cenná kůže, která se dá výhodně prodat. Nicméně jste omezeni počtem močálových žraloků, kteří jsou k nalezení v Sektovním táboře.
Srdce kamenného golema 1000 Poté co tohoto protivníka udoláte kladivem, vypreparujete z něj srdce, jež budete potřebovat ke vstupu do Xardasovy věže.
Srdce ledového golema 1000 Chladné jako dotek smrti. Srdce je velmi vzácné a budete nuceni ho vydat démonovi, abyste se dostali ke Xardasovi.
Srdce ohnivého golema 1000 Pokud nejste dost ostražití, může vás tento chodící stroj na ohnivé koule velice rychle usmrtit. Jeho srdce vyřízněte a odneste do Xardasovy věže.
Drápy 15 Drápy se nejvíce využívaly na výrobu zbraní, v této hře je bohužel nevyužijete. Můžete je však prodat za nugety nebo vyměnit za jiné zboží.
Krunýř důlního červa 50 Pancíř tehdejší doby, jen válečníci důlních červů mají právo honosit se tímto dokonalým krunýřem. Bandita Wolf vám z nich v pozdější fázi hry dokáže vyrobit slušnou zbroj, stačí mu jich pár donést.
Trolí tesák 500 Tento tesák uvidíte pouze párkrát. Až jej v pozdější fázi získáte, doneste jej skřetovi, který vám z něj vyrobí Ulu-mulu.
Roh stínové šelmy 500 Roh, který slouží jako bodec. Smrtelná zbraň stínové šelmy. Uřízněte jej a použijte na výrobu Ulu-mulu.
Zub močálového žraloka 500 Zbraň, která působí rozsáhlé škody. Po zabití močálového žraloka mu ho vyrvěte a odneste na výrobu Ulu-mulu.
Ohnivý jazyk 500 Jedna z nejhůře dostupných trofejí. Ohnivé ještěrky, které si ho nenechají vzít bez boje, jsou vskutku tvrdým soupeřem. Po dlouhé bitvě jazyk vyřízněte a použijte jako ingredienci k výrobě Ulu-mulu.
Křídla krvavé mouchy 15 Jediná křídla, které můžete ve hře získat. Jedná se o všední trofej, kterou uříznete krvavé mouše.
Kůže skřetího psa 15 Jedna z méně cenných trofejí. I když se to podle síly protivníka nezdá, kůže skřetího psa patří k těm méně žádaným.
Kůže stínové šelmy 100 Třetí nejdražší kůže ve hře. Tuto kůži se vyplatí prodat, dostanete za ni slušný počet nugetů.
Kůže trola 300 Nejvzácnější kůže ve hře. Bohužel platí pravidlo čím tužší protivník, tím vzácnější trofej. Jestliže dokážete skolit Trola, můžete obchodníka mile překvapit prodejem tohoto skvostu.
Kůže vlka 10 Obyčejná kůže, která se válí ve většině chatek. Slouží jako předložka před krb. Prodej se vyplatí ve větším množství.
Žihadlo krvavé mouchy 25 Pomocí žihadla na vás krvavé mouchy sesílají rychlé útoky. Pokud se vám podaří krvavou mouchu skolit, můžete pomocí břitvy vyříznout její žihadlo.
Načítám data ...
Nahoru