Runy

Jednou z největších změn, tedy oproti předešlým dílům série Gothic, prošly magické runy. Jejich použití již není závislé na magickém kruhu, který umíte. Útočné, vyvolávací a léčebné kouzla byste mezi nimi již také hledali zbytečně - všechny runy se nyní specializují na několik základních kouzel, které se mnohdy opakují. Pokud si některou z nich chcete pořídit, budete muset projít velkou část herního světa a buď některé z nich najít nebo zakoupit. Na výrobu v runovém stolu prostě zapomeňte. Jednotlivé runy je možné umístit do lišty rychlého použití.

Seznam předmětů

Klikněte na předmět pro zobrazení dalších detailů.

12003
Runa chvění
Runa chvění |Cena: 2500

Tato runa zraní všechny nepřátele v okolí, a jsou-li lidského původu, pak je navíc ještě srazí k zemi. Zakoupit tuto runu můžete například od svobodného obchodníka Borrana v Tooshoo.

12001
Runa čtyř světových stran
Runa čtyř světových stran |Cena: 500

Tato runa na krátko zrychlí tvůj pohyb. Najdete ji u jednoho z 'Diegových' goblinů na pobřeží Feshyru, či ji můžete koupit u Ulfricha nedaleko Rozťaté panny.

12002
Runa hněvu
Runa hněvu |Cena: 1500

Tato runa zvýší uživateli sílu, ale na úkor obrany. Můžete ji najít v truhle ve stájí krčmy U Rozťaté panny.

12008
Runa ledové moci
Runa ledové moci |Cena: 0

Z této mocné runy vyšlehne do všech směrů v blízkém okolí chlad, který nepřátele zraní a zmrazí. Pokud však utrpí nějaké další zranění, dříve se ze šoku vzpamatují. Pokud chcete získat tuto runu, musíte vykopat všech třicet dílů ze Zapomenutých hrobů.

12004
Runa rychlé ruky
Runa rychlé ruky |Cena: 4350

Tato runa zlepšuje reflexy svého uživatele a umožňuje mu pohybovat se tak rychle, jako by se okolní čas táhl jako těsto. Tuto runu můžete nalézt v Zapomenutém hrobě v jeskyni západně od posvátného stromu v Tooshoo.

12009
Runa vířící ruky
Runa vířící ruky |Cena: 11750

Tato runa zlepšuje reflexy svého uživatele a umožňuje mu pohybovat se tak rychle, jako by se okolní čas táhl jako těsto. K nalezení v jedné z truhel v thorniarské pevnosti.

12005
Runa zuřivosti
Runa zuřivosti |Cena: 4000

Tato runa zvýší uživateli sílu, ale na úkor obrany. Tuto runu naleznete v jedné z truhel v jeskyni Kostilamů.

12006
Sedmivětrná runa
Sedmivětrná runa |Cena: 5200

Tato runa nakrátko umožní pohybovat se rychleji. Tuto runu můžete zakoupit od pološíleného zahradníka Jaba v džungli.

12007
Zemětřasná runa
Zemětřasná runa |Cena: 7500

Tato runa zraní všechny nepřátele v okolí, a jsou-li lidského původu, pak je navíc ještě srazí k zemi. Tuto runu můžete nalézt v inventáři obchodníka Riga, který má svůj stánek v Thorniaře.

Načítám data ...
Nahoru