Gothic 3: The Beginning

logo

Datum vydání: 15.ledna 2008

Premiérový Gothic pro mobilní telefony má na svědomí vývojářské studio HandyGames®. Jedná se o zkušené studio s kancelářemi v Německu a v Rumunsku založené v roce 2000 a v současné době čítající 35 zaměstnanců. HandyGames mají na svědomí takové tituly jako Townsmen nebo Flitzer. Dlouhodobý úspěch společnosti se odráží v blízké spolupráci s výrobci mobilních telefonů, stejně tak v mnohých zahraničních oceněních.

Gothic 3: The Beginning nabízí:

  • Navštivte různorodé lokace v Khorinisu a Tirithu.
  • Mluvte s NPC postavami a obchodujte s kupci, abyste získali nejlepší vybavení pro svou cestu.
  • Bojujte proti stovkám monster a rozvíjejte své dovednosti, abyste mohli využít silnějších zbrojí a zbraní.
  • Naučte se používat magii k získání dostatečné síly ke splnění vašich úkolů.
  • Hledejte cenné poklady a části výbavy nebo je berte od vámi poražených nepřátel.
  • Vypačte truhlice a zámky a získejte vzácné poklady.
  • Autosave a checkpointy ve hře vám dovolí kdykoli pokračovat ve vašem dobrodružství.


4. prosince 2007 byla ve vídeňské centrále JoWooD Productions Software představena nová hra pro mobilní telefony - Gothic 3 The Beginning, jejíž datum vydání je nyní stanoveno na 15.ledna 2008. Hru prezentoval Christopher Kassulke, vedoucí a spoluzakladatel firym Handygames, která má své sídla v německém Giebelstadt a v rumunské Bukurešti.

Centrem dění je osídlený svět 140 let před Gothicem 1 a hrdina, kterého nyní ovládáme, již není Bezejmenný nýbrž Xardas. Xardas bude v začátku hry požádán o pomoc duchem Buthomarem. Ten má už od dob svého života chránit chrám a magii před zlem. Buthomarovi pomalu dochází dech, protože nepřátel je stále více a jsou stále silnější.

Náš černokněžný hrdina se vydá na svou pouť skrz 30 levelů a potká se 14 různými druhy protivníků, 35 NPC postavami a během hry bude vybaven zbraněmi pro boj z blízka i z dálky, lektvary, bylinkami a také sedmi kouzly. Díky osmi quickslotům může k předmětům přistupovat rychleji.

Mezi kouzelnými svitky nalezneme znamé kouzla jako ohnivý déšť, spánek a dech smrti, který - dokonce i na display mobilního telefonu - vypadá velmi pěkně.

Ze zbrojí narazíme na kalhoty kopáče, róbu a také kroužkovou zbroj.

Skilly získáme díky dovednostním bodům, které obdržíme při každém postupu na novou úroveň. Zvyšovat budeme moci zdraví, manu, sílu a obratnost. K dovednostem patří: Jednoruční boj, Obouruční boj, Luk, Kuše a Páčení zámků. Zbroje poskytují ochranu vůči zbraním a projektilům.


Screenshoty

screenshot 1 screenshot 2 screenshot 3 screenshot 4 screenshot 5 screenshot 6 screenshot 7 screenshot 8 screenshot 9 screenshot 10 screenshot 11 screenshot 12 screenshot 13 screenshot 14 screenshot 15 screenshot 16 screenshot 17

Načítám data ...
Nahoru