Bugy

U každé hry se autoři snaží vychytat co nejvíce much, ale leckdy se jim to až tak nepodaří. Právě proto je zde sekce bugy, kde si můžete přečíst, co všechno uniklo autorům a nám ne. Jsou zde bugy, které hru můžou hezky znepříjemnit, ale také bugy, které vám ji hodně ulehčí. Pro ty, co si nechtějí pokazit herní zažitek, tak ať nikdy nedělají, co je zde napsáno.

Na velké části této sekce má podíl Martin Lubojacký.

Velká jeskyně v Novém táboře

Ve velké jeskyni (tam, kde je Lee, Lares, rudná halda) je celá řada bugů. Například chcete-li nabrousit meč nebo opéct maso, daný předmět se neobjeví a vypadá to, jako byste brousili vzduch. Zvláštní je, že surové maso nebo meč z inventáře prostě nezmizí, ale opečené maso a nový meč se přidá. Tím pádem si můžete vyrobit kolik chcete mečů, či upéct kolik chcete masa, a potom to za horu rudy prodat. Téhož efektu můžete dosáhnout třeba rychlým mačkáním akce u pánvičky. Maso budete mít opečené ale jako by se neubralo z inventáře.

Pád z výšek

Při pádu stačí držet šipku úkroku vlevo či vpravo. Dopadnete krásně na nohy a nepřijdete ani o bodík života.

Číhavec z hráze

Od stavitele Homéra z Nového tábora dostanete za úkol zabít číhavce, který probourává místní hráz. Ten se nachází na druhé straně jezera. Někdy je však splnění tohoto úkolu problém. Úkol nepůjde splnit pokud jej zabije někdy jiný než vy nebo jej skolíte nějak špatně.

Brána ve Starém dole

Pro Cor Kaloma máte donést silnější výměšek z důlních červů. Ten se skrývá v jejich hnízdě ve Starém dole. Brána do něj je ale zavřená a hlídá ji Ashgan. Až budete mít vše potřebné a budete chtít bránu otevřít, tak se může stát, že naviják chytnete, ale neotočíte s ním. Pak se třeba ještě napijete lektvaru. Při druhém pokusu naviják nepůjde otočit a napíše se, že je zamotaný. Pokud nemáte záložní pozici a nechcete hrát hru od začátku, budete muset použít cheat. Vyvolejte obrazovku statistik (defaultně "B") a napište "marvin". Stiskněte "ESC" (V levém horním rohu by se měl objevit nápis "MARVIN-MODE", jestli ne, celou proceduru opakujte.). Nyní si stoupněte těsně před bránu a stiskněte klávesu "K". Objevíte se za ní, ale buďte připraveni na boj s důlními červy bez pomoci templářů. Až se budete vracet zpět, budete muset opět u brány stisknout klávesu "K", abyste se dostali ven z hnízda.

Načítám data ...
Nahoru