Innosovy svatyně

Innosovy svatyně jsou malá stavení, roztroušená všude po Khorinisu. Jsou to oltáře, u kterých se mohou poutníci na svých dlouhých cestách pomodlit k samotnému Innosovi. Ale málo kdo ví, že na takovýchto svatyních můžete celkem dobře vydělat. Tedy ne tak doslova. Žádné zlaťáky nezískáte, ba dokonce naopak - musíte určitý obnos obětovat. Můžete Innosovi vzdát poctu za padesát nebo sto zlatých. Innos se nad vámi smiluje a zvýší vám jednu ze statistik.

Innosova odměna za vaše peníze záleží na tom, zda hrajete za mága nebo za bojový charakter (paladin, žoldák). Pokud patříte do kláštera, tedy mezi mágy, těšte se na trvalé zvýšení many o +2 body za dar 50 zlatých. Pokud darujete rovnou stovku, je samozřejmé, že se vám mana zvýší o +4 body. Když jste bojovníkem, zvýší se vám pro změnu maximální zdraví a to na stejném principu jako mana u mágů.

Za bojovníka můžete mít někdy obzvláště štěstí. Záleží to taky na tom, jaká je momentální nálada Innose. Místo zdraví vás může někdy, ale jen velmi zřídka, obdarovat i zvýšením síly o +1 bod. A to je výhodný kup. Takže vám dopuručuji, když máte potřebné finance - MODLETE SE!

Mimochodem, Innos vás vyslyší jen jednou denně. Pokud jej obdarujete ve stejný den dvakrát, podruhé už žádný bonus nezískáte, až další den.

V Khorinisu jsou svatyně rozsety na každém rohu, jak vidíte na následující mapě. V Hornickém údolí lze nalézt jedinou innosovu svatyni v malém dole (dříve Starý důl) na okraji zamrzlé krajiny stráženém paladiny.

Načítám data ...
Nahoru