Staré designy Gothicz.net

Vydáno: 5.4.2011

V této sekci se podíváme na to, jak se postupně měnil vzhled našeho webu a fóra. Bohužel se nedochovaly všechny designy, takže si budeme muset vystačit s tím, co máme.

G4 design II
G4 design II

Na webu: 2010

Jak je na první pohled zřejmé, vychází tento design z toho předešlého. Vrací na web pravý sloupec a je více "Gothický". Na webu ovšem vydržel relativně krátce, záhy byl totiž nahrazen vzhledem aktuálním.

G4 design
G4 design

Na webu: 2010

Tento vzhled přišel na web před vydáním Arcania: G4. V designu chyběl pravý sloupec a přinesl také větší základní velikost písma. Zpětně jej hodnotím jako jeden z těch méně "Gothicovských"...

Design G3
Test design G3

Na webu: nikdy

Toto je prvotní návrh designu, který vznikl někdy po vydání Gothica 3. Web by v tomto vzhledu dostal hnědou podkladovou barvu, to se ovšem nikdy nestalo, a tak zůstal pouze tento návrh.

Design G3 LITE
Design G3 LITE

Na webu: 2007

Tento úsporný vzhled přišel někdy po vydání Gothica 3. Tehdy už jsem měl celkem dost klasického třísloupcového layoutu, a tak jsem experimentoval s dvousloupcovým. Cílem také bylo vytvořit nějaký jednoduchý (ale hezký) vzhled. Na webu vydržel celkem dlouho.

Test design - modrý
Test design - modrý

Na webu: nikdy

Další vzhled, který se nikdy na Gothicz.net nedostal a zůstal tak pouze ve fázi návrhu. Tento vzhled byl posléze předán fanouškovskému modifikačnímu týmu CMDT, který jej použil pro svůj web.

Druhý design
Druhý design

Na webu: 2004-?

Zde vidíte historicky druhý design Gothicz.net. Ten první se nezachoval, nicméně byl též šedý, jen logo bylo mnohem přeplácanější. Jako začátečník s grafickými programy jsem měl tehdy ohromnou radost z "fotomontáže" krajiny v logu, která je složena ze dvou obrázků...

Vzhledy fóra

G3 artwork design
G3 artwork design

Na fóru: 2005-6 (?)

Jeden ze starých designů fóra. Logo bylo založeno na artworku ke Gothicu 3 a fórum tak díky němu získalo hnědou podkladovou barvu.

Design G3
Design G3

Na fóru: 2006 (?)

Tento vzhled na fóru nebyl příliš dlouho. Sledoval trend jednodušších designů na webu.

Variace loga webu

Níže najdete přehled hlaviček webu, které byly součásti tmavě modrého vzhledu během let 2005 a 2006. Kromě volitelného "Gothic" vzhledu (Paladin, Paladinka, Hashishin, atp.) logo kopírovalo některé zajímavé události, např. Vánoce nebo MS v hokeji a ve fotbale.

Logo 1 Logo 2 Logo 3 Logo 4 Logo 5 Logo 6 Logo 7 Logo 8
Načítám data ...
Nahoru