Poklady v Kolonii

Ve světě za bariérou se nachází mnoho dobře skrytých míst, které když navštívíte, získáte zbraně, rudu a jiné zajímavé předměty. Vše se pak hodí zejména v době, kdy máte některých z těchto věcí nedostatek. Pojďme se proto podívat na seznam nejzajímavějších míst, které byste určitě neměli přehlédnout.

Poklad v domě Rýžového lorda

Rýžový lord není zrovna třikrát příjemný týpek. Společně se svým parťákem Leftym dennodenně komanduje rolníky na rýžových polích Nového tábora. Je na čase mu to za všechny vrátit. Ve svém baráku má truhlu s pěknými věcičkami, které se náramně hodí do začátku hry. Jednoduše tam vlezte (obr. 1) a truhlu vypačte - kombinace LPLLLP (obr. 2). V truhle se nachází: 130 nugetů, 5 rýžových pálenek, 6 rýží, 20 mincí a 2 opečená masa.

Obr.1Obr.2

Je pravda, že z toho někteří nebudou zrovna nadšení. K názornému vysvětlení dané situace doporučuji použít ostří vaší zbraně...

Poklad za vodopádem

Nedaleko Starého dolu je malý vodopád (obr. 1). Zdánlivě obyčejný. Ovšem pokud jej pořádně prozkoumáte, zjistíte, že jím lze proplavat (obr. 2) do malé jeskyně (obr. 3).

Obr.1Obr.2Obr.3

V jeskyni najdete lektvar esence many, svitek telekineze a truhlici (2 paklíče, 2 piva, svitek léčení, 20 šípů).

Poklady ve Starém dole

Ve Starém dole je mnoho postraních chodeb, kde lze přijít k zajímavým věcem. Když jdete od Iana dolů, narazíte na dva postávající templáře (obr. 1). Kousek od nich je jeskyně s několika důlními červy (obr. 2) a v ní další malá jeskyňka, kde na zemi leží Prsten plamenné ochrany (odolnost proti ohni +3).

Obr.1Obr.2Obr.3

Když jdete od hromady rudy (úplně dole) do jedné z postranních chodeb, před kterou stojí strážce (obr. 4), najdete na zemi ležící kostru (obr. 5) a vedle ní Kostěný luk (zranění 36). Kousek dál ještě vylezte po žebříku (obr. 6) a na plošině nahoře seberte Prsten menší obratnosti (obratnost +5).

Obr.4Obr.5Obr.6

Jděte od hromady rudy (úplně dole) do jedné z postranních chodeb (obr. 1), vyřiďte důlní červy (obr. 2) (pokud na ně nemáte, můžete je nalákat k templářům kousek opodál) a pokračujte až na konec chodby, kde na zemi leží dobrá jednoruční zbraň Drtič kamene - zranění 37 (obr. 3).

Obr.7Obr.8Obr.9

Poklad ve Skřetím hřbitově

Do skřetího hřbitova se dostanete v rámci úkolu Skřetí hřbitov. Hned na začátku můžete vidět systém jakýchsi výklenků. V každém takovém výklenku jsou mumie, které většinou skrývají nějaký poklad. Většinou magické svitky, lektvary, prsteny a amulety. Některé výklenky jsou kvůli mřížím nepřístupné. Na následujících screenshotech se můžete podívat na, řekněme, nejideálnější cestu po výklencích.

Ve výklenku č.2 (obr.1) je spínač, který otvírá výklenek č.3.

Ve výklenku č.7 (obr.3) je spínač (šipka), který otvírá výklenek č.12.

Ve výklenku č.12 (obr.5) je spínač, který otvírá výklenek č.14.

Ve výklenku č.14 (obr.6) je spínač (šipka), který otvírá výklenek č.13.

Obr.1Obr.2Obr.3
Obr.4Obr.5Obr.6
Načítám data ...
Nahoru