Teleportační kameny

Cestování po světě Gothica 3 vám hodně usnadňují teleportační kameny. Pomocí nich se můžete v okamžiku přesunout do dané lokace. Najít si je musíte sami, vždy se nacházejí v lokaci, kam směřují. Čarování teleportačních kouzel nespotřebává manu.

Předmět Cena Poznámka
Teleport do Ardey 300 Tento teleportační kámen se povaluje na stole před domem Hamlara, nejvýše postaveného občana Ardey. Druhý pak najdete u Jackova majáku.
Teleport do Bakareshe 300 Tento teleportační kámen najdete v Sigmorově truhlici v jeskyni za svatyní Beliara na východě města.
Teleport do Ben Erai 300 Tento teleportační kámen se povaluje na sudech v Ben Erai.
Teleport do Ben Saly 300 Tento teleportační kámen leží na na stole před obchodem uprostřed vesnice.
Teleport do Bragy 300 Tento teleportační kámen se nechazí v inventáři obchodníka Bernarda.
Teleport do Cape Dunu 300 Tento teleportační kámen najdete v regále ve skladu v Cape Dunu. Můžete jej v klidu vzít, strážci Urkrassovi to vadit nebude.
Teleport do Faringu 300 Tento teleportační kámen najdete v jeskyni za otrokem jménem Rocko vzadu na skále u hromady hnoje.
Teleport do Klanu Ohně 300 Tento teleportační kámen najdete na polici v hlavní budově.
Teleport do Geldernu 300 Tento teleportační kámen má u sebe hassasin Mirzo.
Teleport do Gothy 300 Teleportační kameny do pevnosti Gotha existují dva. První najdete v domě kováře před hlavní branou pevnosti, druhý má ve své truhlici skřetí vůdce Portos.
Teleport do Klanu kladiva 300 Tento teleportační kámen najdete u Ingvara, údajně nejlepšího kováře. Má jej na stole ve své chatrči.
Teleport do Laga 300 Tento teleportační kámen najdete na hromadě kompostu na východní straně Laga.
Teleport do Kláštera 300 Tento teleportační kámen v truhlici v nejnižším patři knihovny kláštera.
Teleport do Montery 300 Tento teleportační kámen najdete v chatrči s vystrašeným otrokem (frightened slave) mezi Marikovou chatrčí a Thorekovou kovárnou.
Teleport do Mora Sul 300 Tento teleportační kámen ležet na stole poblíž arény.
Teleport do Nemory 300 Tento teleportační kámen najdete v bedně, když se z tábora vydáte dolve na západ do kopce a budete se držet kraje převisu nad Nemorou.
Teleport před Vengard 300 Tento teleportační kámen najdete v Rhobarově paláci u mága Karrypta a přenese vás za bariéru před hlavní bránu Vengardu.
Teleport do Okary 300 Tento teleportační kámen najdete na kameni vlevo od vstupu do tábora.
Teleport do Reddocku 300 Tento teleportační kámen najdete v truhlici v jeskyni v táboře rebelů Reddock, kterou stráží Joey.
Teleport do Sildenu 300 Tento teleportační kámen najedte na kamenu u kamenného kruhu vpravo od východu z města. Druhý exemplář vlastní skřetí šaman Grompel.
Teleport do trůnního sálu 300 Tento teleportační kámen najdete v pokoji Rhobara II. ve Vengardu, kam vás také teleportuje.
Teleport do Trelisu 300 Tento teleportační kámen najdete v bedně u Beliarova oltáře kousek od západní brány města.
Teleport do Vengardu 300 Tento teleportační kámen najdete na hřbitově plném nemrtvých v prokleté pevnosti Gotha.
Teleport do Vlčího klanu 300 Tento teleportační kámen leží na stole v Ronarově srubu.
Teleport za Xardasem 300 Tento teleportační kámen najdete na stole v Xardasově věži.
Načítám data ...
Nahoru