Gestrandet

Modifikace v kostce

Autor

Kazad aka Eldred

Modifikace pro

Gothic 2: Noc Havrana

Hodnocení redakce

6,5/10

Velikost

4,5 MB

Download

WoG.de

V této modifikaci ztroskotáte s vašim kámošem Willem na pustém ostrově. I když tak pustý zase není, je zde pár příšerek, tábor s piráty a další věcičky. Narazíte na pár zajímavých NPC od kterých dostanete nějaké questy. Váš hlavní úkol je dostat se odsud pryč i s Willem.

Návod

Po rozhovoru s Willem se vydejte k táboru pirátů. U vchodu si promluvte s Largem a jděte zpět k Willovi. Při rozhovoru s Willem u jednoho tématu budete mít na výběr ze tři možností, když si vyberete postupně 2, 1 a 3, tak dostanete kalhoty. Nyní jděte k chatce na kopci a u desek z jedné její strany seberte pryskyřici, kterou odneste Willovi.

Bežte za Largem, pustí vás do tábora, když mu přinesete vlčí kůži. Vlk se objeví kousek podél skály od vchodu k pirátům, zabte jej a kůži doneste Largovi. V táboře si promluvte s Jackem, chce abyste mu přinesli 5 kousků masa a taky seberte vše co v táboře jde. To by neměl být problém, pak je ještě opečte u Willovi chaty, odneste Jackovi a dostanete pirátskou zbroj (40 před zbraněmi a šípy). Od Jacka dostanete další úkol, zjistit něco o Billovi, Morgan by údajně něco mohl vědět, tak se za ním vydejte, je vedle piratů za dřevěným "plotem".

Dřív než se tam vydáte, seberte okolo studny všechny rostliny. Morgan po vás bude chtít nějaké rostliny (sebrali jste je u pirátů), tak mu je dejte... dostanete lektvar síly a zkušenosti. Potom nalákejte číhavce na Morgana, aby jej zabil a vy z něho vezměte trofeje. Nyní jděte za Willem k jeho chatě, kterou vyrabujte stejně jak piráty :. Kompletně si s ním promluvte a zjistíte, že chce trofej z číhavce, ale tu už máme, tak mu ji dejte a získate krom zkušeností další zbroj (30 proti zbráním a šípům, takže na nic).

Také od Willa získáte klíč, kterým si odemkněte dvěře, které jsou za Morganem. Jděte dál, začne s vámi mluvit Morgan a řekne vám co udělal a Billem. Pak na vás zaútočí, nesnažte se uniknout je to marné (cesta za vám je zavřena). Po jeho útoku budete asi minutu v bezvědomí a taky vás nějak proměnil na zombii, takže se vyhýbejte všem lidem. V jeskyni všechno seberte a jděte za Hermanem na místo, kde jste začínali. On jediný z lidí na vás nebude útočit, takže vám dá úkol že chce chléb pití, oboje byste měli mít pokud jste všude vzali co se dalo.

Teď jděte podél skály za Willovou chatou, najdete v ní otvor a v něm Rona (nesmíte mít zbroj, jinak se s vámi nebude bavit). On je taky zombie, může udělat rituál, který z vás udělá zpět člověka. Je k tomu zapotřebí černá ruda (v jeskyni s Morganem) a dračí krev (truhla ve Willově chatě). Dá vám 5 paklíčů, abyste jste získali krev, vyčkejte na vhodnou chvíli až nebude Will stát před chatou a vypáčte truhlu (PLPL).

Rona najdete na hoře, kde byl Morgan. Jsou tam goblini, ale jako na zombii na vás neútočí. Předejte Ronovi věci, vyspěte se do půlnoci a jděte zpět za Ronem. Provede rituál, který z vás udělá opět člověka. Ještě než půjdete za Jackem, můžete splnit úkol od Freda, stačí jít pokecat s Ronem a pak zpět za Fredem, protože číhavec už je dávno po smrti. Takže bežte za Jackem, po rozhovoru s ním za Hermanem a nakonec za Jackem a tato modifikace je ukonce.

Mapa

Screenshoty

Instalace

Tuto modifikaci lze nainstalovat pouze na německou verzi datadisku 2.6. Většina z vás má pravděpodobně anglickou verzi 2.7. Návod na přechod z verze 2.7 na verzi 2.6 naleznete zde na fóru. Následně stačí mód nainstalovat do adresáře datadisku. Spustíte jej přes program GothicStarter.exe z adresáře hry /System.

Načítám data ...
Nahoru