Studium započalo

Přehled filmu

Autor

Vojta1122

Žánr

Drama, Akční

Diskuse

Okomentujte film na fóru

Film přidán

17.1.2015

Hodnocení

1,25 | 8x | Vaše: -
Hodnocení uloženo.
Chyba při ukládání.

Děj (neoficiální)
Lidstvo je na pokraji vyhynutí. Knihy, pokrok a věda vypustili na svět katastrofu, která nemá konce. Oživlé mrtvoly chodí po zemi a ničí vše, co jim přijde pod ruku. Poslední člověk uzavřený v melancholii se zabarykáduje ze strachu před okolním světem v pustém hradě. Není pro něj již nikdo živý, neexistuje nikdo, kdo by ho mohl zachránit. Už je pouze on sám, odkázaný sám na sebe. To on si dobyl tento hrad a už mu jej nikdo nevezme, on poslední žijící člověk. Nikdo už mu hrad nevezme.
Co když ale lidstvo nevyhynulo? Co se stane, když se před hradem objeví skupina dalších lidí, hledající pomoc a možnost skrýt se před hrozbou "tam venku"?

Žáhnr
Filozofický příběh našeho velice známého autora Vojty1122. Jeho první snímek přináší na filmová plátna našeho fóra i webu jistou příběhovou inovaci, které jsme si mohli všimnou i v jeho komiksech.
Druhý nejlepší snímek Khorinijského draka, je dramatem a zároveň povedným akčním snímkem v jednom.

Herecká inovace:
Vojta1122 ve svém filmu zavádí ještě jednu inovaci oproti jiným filmům - V hlavních rolích totiž účinkují známé tváře všech fanartových maniaků našeho fóra - Pokud tedy rádi čtete naše komiksy, jistě ve filmu naleznete svého oblíbeného hrdinu.

Délka filmu: 20 minut
Dabing / Titulky: CZ Titulky bez dabingu

Studium Zapocalo (Cely film)

 
Fanstránku vytvořili El Kamilkolektiv autorů.
Všechna práva vyhrazena.
© 2004 - 2024 TOPlist

Jsme na Facebooku
Přepnout na PC verzi
Načítám data ...
Nahoru