Gothic 3 Gold Enhanced Edition a Gothic Complete Collection

Sekce: Gothic 3 / Vydáno: 11.3.2012 16:59 / Autor: Jémák / Zdroj: Nordicgames.at / Trvalý odkaz
Pokud patříte k fanouškům série Gothic, určitě nepřehlédněte dvě připravované edice, které by měly spatřit světlo světa začátkem dubna tohoto roku - jedná se o Gothic 3 Gold Enhanced Edition a Gothic Complete Collection. Obě dvě budou vydány pod hlavičkou společnosti Nordic Games, ve které dosud působí i několik členů zaniklé společnosti JoWooD.

Gothic 3 Gold Enhanced Edition – spojení hry Gothic 3 s datadiskem Forsaken Gods. Samozřejmostí je opatchování obou her nejnovějšími opravami (ke Gothicu 3 je společností Mad Vulture Games vyvíjen nový Community Patch pod označením 1.75, který bude prvně představen právě s touto edicí).
Edice bude kromě obou her obsahovat také plakát, 6 samolepek a pohlednici – vše zabaleno ve kvalitním kovovém boxu.

Gothic Complete Collection – kompletní edice celé série Gothic (zakončená datadiskem Forsaken Gods), včetně několika bonusových přídavků – DVD Making Of, 100 stránkový Artbook, dva A3 plakáty, 6 pohlednic a 7 samolepek – vše opět zabaleno do boxu vyrobeného z kvalitních materiálů.

Cena byla u Gothic 3 Gold Enhanced Edition stanovena na 23,98 EUR (necelých 600 Kč) a u Gothic Complete Collection na 33,98 EUR (necelých 850 Kč).Načítám data ...
Nahoru