Gothic 3 Enhanced Edition 1.75

Sekce: Gothic 3 / Vydáno: 26.4.2012 19:06 / Autor: Jémák / Trvalý odkaz
Jsou to dva dny, co byl zveřejněn poslední plánovaný Community patch pod označením 1.75. Avšak objevila se chyba, která byla opravena až dnes, proto vám přinášíme novinku, ve které se vám pokusíme odpovědět na co nejvíce otázek, které vás vzhledem k tomuto patchi zajímají.

Vše se má tak, že po uvolnění první verze patche ke stažení přišli autoři na chybu, kterou opravoval následně vydaný Hotfix. Nyní by však měla být verze ke stažení v pořádku a tak již není nutné tento Hotfix stahovat – stačí stáhnout samotný patch. A jak jej použít? Stačí jej stáhnout, rozbalit, zkopírovat soubory do adresáře Gothic3 a povolit přepsání. Vše by pak mělo fungovat tak, jak má. A jak to je s již nainstalovanými patchi? Autoři na svých stránkách radí, že by měl být tento patch instalován na čistou hru, tedy bez jakýchkoliv předchozích patchů. A také musíme podotknout, že savy z předchozích her již nebudou kompatibilní, proto je potřeba začít novou hru.

A co tento nový patch nového přináší? Kromě oprav menších i větších bugů zvyšuje grafický výkon a vylepšuje Alternativní vyvážení. A za zmínku také stojí, že instalace tohoto patche v sobě zahrnuje ModKit a Gothic 3 Genome Lite Edition. Vše potřebné najdete v souhrnném anglickém Changelogu.


Načítám data ...
Nahoru