Návod pro Gothic 1 v PDF

Sekce: Gothic 1 / Vydáno: 8.10.2012 18:55 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Novinek ze světa her Gothic již dlouhou dobu moc není, a tak se alespoň pouštíme do revize obsahu a doplnění toho, co nám tu za ta léta tak nějak stále ještě chybí. Jednou z věcí, které jsem tu vždy chtěl mít, jsou návody v nějaké stravitelné podobě, kterou si budete moci vytisknout a používat při hraní, aby vám odpadlo to přepínání ze hry na web atp.

Jasně, šlo zkopírovat text z webu do nějakého textového editoru a tam to vytisknout, ale to není ono. A tak nyní slavnostně zveřejňujeme oficiální Gothicz.net návod pro Gothic 1 v PDF verzi pro tisk. A hned ve dvou verzích - normální a minimalizované.

Obě verze si jsou obsahově rovnocenné, minimalizovaná používá ovšem šetrnější formátování a oproti 24 stranám normální verze se vleze jen na devět.

Kromě návodu na hlavní linii v PDF najdete i řešení vedlejších úkolů a také seznam učitelů a trenérů. Bezesporu informace, co se vám budou během hraní hodit.

Návody v PDF najdete v sekci Gothic 1 - Návod. Pokud v nich najdete nějakou chybku, či budete mít nápad na zlepšení, napište do našeho fóra.
Načítám data ...
Nahoru