Fanartová neděle?

Sekce: Fanart / Vydáno: 21.7.2013 11:03 / Autor: Vojta1122 / Trvalý odkaz
Možná jste překvapeni, že vidíte fanartovou novinku na webu v neděli. Pokud jste však byli překvapeni již v pátek, - a to z důvodu, že jste na webu žádnou novinku neviděli - pak asi víte, proč čtete tyto řádky až dnes. Zkrátka, došlo v naší komisi k pochybení, za které se omlouváme. Prodloužené čekání vám však vynahradíme slušnou dávkou kvalitního fanartu.

Nejprve vám nabídneme tři díly prvotřídního komiksu Dirianovy Toulky z jeho třetí série, nesoucí podtitul Spojení elementů. Jak si Taria ono spojení elementů přesně představuje, nám zatím nenaznačil, místo toho ale zatím nabídne, kromě dvou dílů klasických, jeden díl velice originální - v podobě mapy. Vše naleznete zde.

Jako další se vám představí dva díly velice zajímavého projektu s názvem Martin. To bylo tak, že se sešli čtyři komiksáci (DasaDek, Lordan, sam164 a Vojta1122), kteří chtěli přijít s něčím novým a originálním a tak vymysleli komiks, který budou tvořit, dá se říci, za chodu. Neexistuje totiž pevně stanovený scénář - děj každého dílu je totiž ovlivněn pouze dílem předchozím. Připočtěte k tomu fakt, že každý díl vytváří úplně jiný komiksák, s jiným pojetím tvorby - a zajímavý projekt máte hotov. Jak se autorům dílo vydařilo, jste mohli posoudit už minule, při prvních čtyřech kapitolách. Pokud se vám líbily, pak vám obě dnešní jistě udělají radost.

To je tedy pro dnešní den vše. Pokud byste chtěli autory komiksů podpořit, využijte níže uvedené odkazy, přesměrují vás na fórum, kde můžete díla okomentovat, autorům tak jistě uděláte radost. A těšte se na další fanartový pátek!


Načítám data ...
Nahoru