Poslední prázdninový fanart

Sekce: Fanart / Vydáno: 31.8.2013 09:02 / Autor: Vojta1122 / Trvalý odkaz
Už je tomu tak. Prožíváme konec prázdnin, co nejlépe můžeme, ale školní rok je už za dveřmi a chystá si na nás nové výzvy. To platí alespoň pro všechny školou povinné. A co můžeme udělat, abychom si konec prázdnin ještě alespoň trochu zpříjemnili? Pochopitelně si vychutnat trochu toho fanartu.

Martin se už blíží ke konci svého dobrodružství. Z toho důvodu dnes uveřejníme jen jeden díl tohoto komiksu a na úplný zvěr si budete muset ještě trochu počkat. V tajemné věži roste napětí - jak to vše dopadne? To vám dnes napoví Vojta1122 ve svém dílu.

A budeme také pokračovat v tom, co jsme minule začali a sice ve Stancekově komiksu Jack´s story. Bývalého opilce, současného trestance v kolonii potkala už nejedna nebezpečné příhoda - a kdyby jen hrdina věděl, co dalšího ho ještě čeká! Pár takových příhody uvidíte vy dnes, v nových dvou dílech.

A to je tedy pro dnešek (a současně dodávám, že i za celé, fanartem nabité prázdniny) všechno. Až si mnozí z vás v pátek budou číst fanartovou novinku, už budou mít v hlavě jistě mnoho dalších, nových starostí - ale snad ne až tolik, aby se nemohli alespoň chvíli pobavit a uvolnit u výtečných komiksů a dalších děl.


Načítám data ...
Nahoru