ČEŠTINA!

Sekce: Gothic 2: Noc Havrana / Vydáno: 21.12.2005 19:46 / Autor: Milhaus / Trvalý odkaz
Takže je to konečně tu. To, na čem pracujeme už tři-čtvrtě roku. To, na co Vy už tři-čtvrtě roku, někteří trpělivě, jiní velice netrpělivě, čekáte, je tady. Dnes vychází plně funkční čeština do hry Gothic2: The Night of Raven, která nese název Noc Havrana.

Po dobu dvou týdnu si ji můžete stáhnout pouze na webu Gothicz.net. Po tuto dobu také můžete vyhledávat a hlásit případné chyby. Pokud nějakou naleznete, napište ji na fórum o češtině: http://forum.gothicz.net/viewforum.php?f=53. Po uplynutí dvou týdnů bude vydán opravný patch a také budou vydány MDK soubory s českou verzí pro tvorbu vlastních módů. Doufám, že se vám bude hra s naší češtinou ještě více líbit, také věřím, že v ní nebude příliš mnoho chyb či jiných problémů.

Tým autorů:
Zpracování skriptů a videa: Milhaus
Rozdělování textů, překlad a správa stránek: Top9, Warezz.K
Překlad textů: Levhartn, Ashkael, Nefertum, JC, Holy.day, jojo3696, Ridorian, Owny, Mountain, Harys, Maeglin, Thomas, Mario89, Mephisto, Los Mangoss
Překladatel obrázků: Smaug
Betatest: Milhaus, Warezz.K, El Kamil, JC, Stegi, Mutlock, max-the-mad, jojo3696
Původní texty z Gothic 2: Kryšpín

Za všechny členy týmu bych Vám chtěl popřát mnoho zábavy, mnoho štěstí a prostě vůbec všeho mnoho ve hře a ať Vás hra s naší češtinou ještě více baví.
Milhaus

Češtinu stahujte ze sekce Datadisk - Download - Čeština, v nejbližší době budou také zveřejněna přeložená videa, která nyní nejsou k dispozici z technických důvodů. Děkuji za pochopení.
Načítám data ...
Nahoru