Texturpatch

Modifikace v kostce

Autor

Freddy

Modifikace pro

Gothic

Hodnocení

4/10

Velikost

39 MB

Download

WoG.de

Jaký má patch efekt:

Silné zlepšení grafiky - Původní textury G1 mají rozlišení od 64x64 až 256x256 obrazových bodů. Patch nahraje nové textury v rozlišení 512x512 respektive 1024x1024 ob. Základem jsou textury z G2 nebo kompletně nové textury.

Plná kompatibilita - Protože byly vyměněny pouze textury, je patch plně kompatibilní k modifikacím a starším uloženým hrám. Patch je zařízen tak, že se nedostane do konfliktu s modifikacemi, které také mění některé textury.

Betastatus - některé textury ještě nejsou finální, to znamená že se mi ještě úplně nelíbí. K nim se řadí všechny textury, které se nacházejí na chrámovém náměstí v Bratrstvu. Další také nejsou úplně 100procentní.

Jako bonus Freddy udělal i Worldpatch, který opravuje některé věci ve světě G1. Například chybu textury u Grava, texturuje střechy lesů, dále zasazuje pár stromů vpravo od chrámového náměstí v Bratrstvu a odstraňuje nevkusný obdelník nad bažinou, který vypadal nevkusně a vedl k chybám vody. K použití tohoto patche musíte začít novou hru. Patch funguje i se všemi modifikacemi, které nemění svět.

Oba dva patche by měly fungovat nezávisle na jazykové verzi hry a stáhnout je můžete na WorldofGothic.de (dohromady 39 MB). Na závěr ještě přidáváme screenshoty pro porovnání starých a nových textur (zveřejněno s laskavým dovolením autora).

Před | Poté


Ještě je nutno říci, že vyšší textury také mají větší nároky na paměť. Proto vám hra může padat při totožném nastavení častěji.

Instalace

Instalace patchů je jednoduchá. Spusťte je, najděte správnou složku s Gothicem a patch nainstalujte.

Načítám data ...
Nahoru