Visigothic

Modifikace v kostce

Autor

Alistair Thomas

Modifikace pro

Gothic 1

Hodnocení redakce

3/10

Velikost

11.6 MB

Download

WoG.de (anglická verze)

Děj tohoto módu se odehrává v okolí nového tábora, náš hrdina člen vojenské královské gardy doufá, že dnes si konečně užije se svou dívkou Velayou. Ale v tu chvíli k němu vtrhne jeho druh Rendelius a poví mu, že démoni zaútočili na vesnici. Tento mód neobsahuje dabing a motá se pouze okolo jednoho úkolu. Jeho hlavní přednosti jsou spíše nové grafické vychytávky jako je vetší volnost kamery atd. Ke stažení je anglická i německá verze.

Na začátku hry se ocitnete v domě rýžového lorda, Rendelius vám řekne ať jdete vaši velitelce Syře ohlásit, že na město zaútočili démoni. Vyvrakujte tedy všechny truhly a démonům se vyhýbejte velkým obloukem. Běžte cestou ke svobodnému dolu a před mříží, která vám stojí v cestě vylezte nahoru a tam se ohlaste Syře. Dostanete klíč a příkaz sehnat kuše a rozdat je vašim kámošům. Vydejte se do jeskyně, kde bývával generál Lee v novém táboře a tam si klíčem otevřete a seberte všechny čtyři těžké kuše. Jednu si nasaďte a zabijte alespoň pět démonů, aby jste měli čím machrovat J. Poté rozdejte všechny kuše mezi své druhy, tři jsou v novém táboře (Cool Moe Di, Torsten a Malek), první dva jsou buď v domech nebo v okolí a Malek trénuje vojáky s mečem kousek od vchodu do hlavní velké jeskyně. A tu poslední dejte třeba Gorathovi, ale hlavně ne Rendeliusovi. Gorath je nad vchodem do tábora, vylezete tam po žebřících. Potom se vraťte k Syře a je hotovo.

Screenshoty

Instalace

Pro instalaci jakékoli modifikace pro Gothic 1 doporučujeme vyhradit si speciální instalaci samotného Gothica. Modifikaci poté nainstalujte a spustěte skrze GothicStarter.exe v adresáři hry /System.

Načítám data ...
Nahoru