Khorana Prolog

Modifikace v kostce

Autor

Khorana Modteam

Modifikace pro

Gothic 2: Noc Havrana

Hodnocení redakce

10/10

Velikost

164 MB

Download

WoG.de

Khorana prolog

Modifikace Khorana je zasazena do světa Gothica a odehrává se na Khor-ostrovech (Khorinis, Khorelius, Khoron, Khorana a Khorus), které jsou ohrožovány skřety. Okolní moře je již pod jejich kontrolou. K ostrovu Khoron pluje loď s uprchlíky z Myrtany. Na její palubě se nachází Garrik, učenec kováře, který chce začít nový život. Ovšem v blízkosti malého ostrova Khorus je loď přepadena skřety. Garrik je jako jediný přeživší vyvržen mořem na pláž a zachráněn pirátem.

Khorana Prolog je první kapitolou příběhu celé modifikace, jež je stále ve vývoji. Odehrává se právě na Khorusu a jejím cílem je odplout na Khoranu.

Čeština

Pro mód Khorana Prolog si můžete stáhnout češtinu. Ta je k dispozici ve dvou verzích - s přeloženým intrem a bez něj. Vyberte si níže, kterou z nich chcete stáhnout.

Stáhnout češtinu včetně intra

61 MB

Obsahuje přeložené úvodní video módu.
Stáhnout češtinu bez intra

1 MB

Neobsahuje přeložené úvodní video módu.

Khorana Prolog nabízí:

  • kompletně nový svět
  • minimálně 6 hodin herního času
  • nové interakce se světem (kácení stromů, ptáci a motýli reagující na hráče atd.)
  • úkoly s možnostmi vícero řešení
  • přes 7 minut videa (intro, extro, credits)
  • volitelná obtížnost
  • vynikající dabing (německý) částečně namluven profesionálními dabéry
  • množství velkých a malých eastereggů pro bádavé hráče
  • a mnoho dalšího...

Instalace

Tuto modifikaci lze nainstalovat pouze na německou verzi datadisku 2.6. Většina z vás má pravděpodobně anglickou verzi 2.7. Návod na přechod z verze 2.7 na verzi 2.6 naleznete zde na fóru. Následně stačí mód nainstalovat do adresáře datadisku. Spustíte jej přes program GothicStarter.exe z adresáře hry /System.

Nejdříve naistalujte vlastní mód KhoranaProlog.exe, poté můžete přidat volitelný dabing KhoranaProlog-Sprachausgabe.exe.

Instalace češtiny

Nainstalujte originální mód Khorana Prolog, stáhněte archiv s češtinou a rozbalené soubory nakopírujte do adresáře s upravenou instalací datadisku k Gothic 2. Mód poté spustíte přes GothisStarter.exe ze složky /system.

Screenshoty z betaverze češtiny:

Načítám data ...
Nahoru