Pirazstories - Návod

Modifikace v kostce

Autor

orcjäger

Modifikace pro

Gothic 2: Die Nacht des Raben

Hodnocení redakce

4/10

Velikost

5.1 MB

Download

WoG.de

Pirazstories

Začínáte v táboře pirátů, zde jste skončili v modifikaci Gestrandet. Máte na sobě pirátskou zbroj, tu si vždy sundejte když budete chtít mluvit s někým jiným než s piráty. Pokud si ji necháte dotyčná osoba na vás zaútočí. Jako vždy sbírejte vše co můžete, i některé základní rostliny.1. Apfeldieb - Zloděj jablek (Johny)

Johny, vůdce pirátů, chce přinést pět speciálních bažinných jablek. Zajděte za Billem, jeho chata je na okraji ostrova, výše položená. Nezapomeňte si sundat pirátskou zbroj. Na střeše chatky najdete jedno jablko, které vám přidá 2 body síly. Popovídejte si s Billem a vydejte se mezi stromy. Uprostřed ostrova jsou dva obyčejní mrchožrouti, ty lehce zvládnete, ale pozor...poblíž táboří milice. U těchto dvou mrchožroutů je strom, spíše taková menší palma, na ní a pod ní je dostatek bažinatých jablek na splnění úkolu. Kousek směrem k táboru pirátu se nacházejí dva luční mrchožrouti, jsou na vás ještě moc silní, takže je odlákejte třeba ke strážci brány u pirátů, ať máte volný pohyb po středu ostrova. Doneste Johnymu jablka, která chtěl. Odměnou je 100 zkušeností, 20 zlaťáků a jeden grog, který si ponechte (za chvíli jej využijete).

2. Suche nach dem Lehrling - Najdi učně (Drago)

Drago je mág, který sídlí ve svém malém dřevěném obydlí na vodě. Jeho domek můžete vidět z pobřeží tábora pirátů. Plavte tedy k jeho domku. Poprosí vás, zda-li byste nemohli najít jeho učeně Daniela, který se vydal na ostrov. Daniela najdete na vrcholku hory, kde si s ním promluvte. Poví vám, že zde hledá magickou sílu a že zde chce ještě zůstat. Vzkaz vyřiďte Dragovi (100 zkušeností a 40 zlatých).

3. Der Trinkwettbewerb - Soutěž v pití (Werner)

Promluvte si s Wernerem a dejte mu napít grogu (50 zkušeností a elixír síly (přidá 3 body síly)) a vína (50 zkušeností a 30 zlatých). Víno koupíte u Earla. Poté si s ním popovídejte podrobněji, Werner vás vyzve na souboj v pití a dá vám 50 zlatých, abyste u Earla koupili 20 piv. Samozřejmě vás to vyjde dráž. Kupte tedy 20 piv a vraťte se k Wernerovi. Oba do sebe začnete ládovat piva jedno za druhým, nakonec do káždého z vás napadá 10 kousků, pochopitelně to ustojíte :). Werner vám za odměnu dá 60 zlaťáků.

4. Spion bei der Miliz - Špión u milice (Francis)

Kapitán Francis po vás chce, abyste se vydali špehovat do tábora milice, která sídlí na druhém konci ostrova. Před táborem si opět nezapomeňte sundat zbroj. V táboře si promluvte se všemi členy milice. Posbírejte všechny věci co najdete, na lodi meč a masovou polévku na stanu. Od Marca a Farina si můžete vzít questy. Až všechny podrobně vyslechnete, tak se vraťte do tábora a Francisovi vše oznamte (500 zkušeností a 80 zlatých).

5. Magenschmerzen - Bolesti žaludku (Farin)

Člen domobrany, Farin, leží v posteli a stežuje si na silné bolesti. Potřebuje tři léčivé rostliny (Heilpflanzen), pokud jste se drželi mou počáteční radou, tak je určitě budete mít. Případně rostliny najdete mezi stromy. Dejte mu je a také stéblo trávy, které najdete u pirátů na sudu. Odměnou vám bude 50 zkušeností, 50 zlatých a kožená zbroj (není sice lepší než pirátská, ale můžete s ní chodit všude).

6. Kammerjäger - Lovec ve spíži (Marco)

Marco má za úkol hlídat loď, ale stále ho otravuje obrovská krysa. Najdete ji po směru k Billovi, zabte ji a oznamte Marcovi (50 zkušeností a 15 zlaťáků).

7. Schnaps brauen - Pálení kořalky (Earl)

V hlavním stanu milice najdete láhev pomerančové kořalky (Orangenschnaps). Vezměte ji a doneste Earlovi. Může z ní připravit nápoj, ale potřebuje tři rostliny. Ty najdete poblíž Innosovy svatyně. Můžete tam najít dokonce čtyři, všechny je seberte a Earlovi prozatím předáte pouze tři (50 zkušeností). Udělá nápoj a nechá vás koštnout, přibyde vám 10 zkušeností, pak mu dejte ještě poslední rostlinu (10 zkušeností).

8. Mord an den Milizsoldaten - Vražda milice (Francis)

Poté co Francisovi oznámíte informace o milici, bude chtít její kompletní vyvraždění. Nesmíme ho tedy zklamat, ale čtyři členové domobrany byste asi nezvládli. Proto se jděte za Dragem, ten je přes zázraky a ten budete potřebovat :). Drago není moc nadšený, že chcete zabít vojáky. Pomůže vám, ale pak od vás bude chtít pomoc. Dostanete od něj svitek Ohnivé bouře a upozorní vás, ať ho použijete uprostřed tábora. Jděte do tábora milice a poblíž ohniště (viz. obr) použijte svitek. Bohužel se vždy podaří zabít jen tři členy domobrany. Jako čtvrtého, který přežije, doporučuji nechat Marca (má nejslabší meč). Zabte tedy Pabla, Mika a Farina. Všechny je oberte. Najdete u nich dobré meče, takže jestli chcete Marca lehce porazit, stačí si vycvičit sílu u Francise na danou úroveň a pak Marca zabít. Až budou všichni mrtví, oznamte to Francisovi a dostane 300 zlatých.

9. Die neue Insel - Nový ostrov (Drago)

Teďka se vraťte za Dragem splnit mu protislužbu. Poví vám, že se na ostrově nachází magický portál, který vede na jiný ostrov. Jako pomoc, kterou od vás chce, je, abyste mu pomohl prozkoumat nový ostrov. Vydejte se za Danielem, promluvte s ním a předá vám klíč od dveří, které jsou ve skále. Před těmito dveřmi stojí jeden chlápek, který je tam spíše jen tak, ale když si s ním popovídáte, tak vás po chvíli osloví a dostanete 100 zkušeností a 20 zlatých. Odemkněte dveře a pokračuje na konec jeskyně...teleportace. Objevíte se na novém ostrově v kameném kruhu. Drago a Daniel už tu chvíli jsou. Drago vám dá za úkol, ať prozkoumáte ostrov a když najdete nějakého člověka, tak mu to máte oznámit. Vydejte se od vaší pozice na západ ke dvěma chatrčím. U každé je jedna osoba...Aaron a Egil. S oběma si promluvte, u Aarona zminíte i jeho zbroj, dostanete quest, ke kterému se dostaneme za chvilku. Jděte zpět za Dragem a řekněte mu o Aaronovi a Egilovi (200 zkušeností).

10. Feldräuber-Rüstung - Polní zbroj (Aaron)

Když jste se bavili s Aaronem, tak padla řeč i na jeho zbroj. Pokud mu přinesete 5 plátů polního škůdce. Jděte k chrámu a vpravo uvidíte tři polní škůdece. Všechny je zabte, vemte pět plátů a předejte je Aaronovi. Nyní musíte splnit úkol "Der Ring", abyste se dostali do další fáze tvorby zbroje. Takže tento quest máte splněný, Aaron vás sám osloví, že potřebuje jistý prášek ze své truhly. Pošle vás pro něj s klíčem od truhly k jeho domu (50exp). Opět je zde menší problém a musíte tentokrát splnit úkol "Der Bluthund". Po jeho splnění vás Aaron opět sám osloví a konečně vám předá zbroj.

11. Der Ring - Prsten (Rod, Egil)

Na skále, která je skoro uprstřed ostrova, najdete kostru. Vedle ní je zlatý prsten s nečitelným nápisem. Sebrete jej a běžte si promluvit s Aaronem a pak s Egilem. Ten prsten pozná, majitelem byl jeho kamarád Rod. Podle Egila jsou a prstenu vyryty runy, takže bude lepší se jí zeptat Draga. Drago se domnívá, že je v tomto prstenu opravdu magická moc a mohlo by zde být místo, kde se ta moc projeví. Jediným rozumným místem, které připadá v úvahu na magii je chrám. Vydejte se k chrámu, na schodech se opravdu ukáže moc prstenu a zjeví se kostlivec. Zabte jej nebo ho odlákejte k Dragovi. V chrámu také najdete na podstavci kalich, svitek a prsten. Pokud si tento prsten nasadíte, objeví se gobliní kostlivec. Po jeho smrti už bude prsten normální (+5 ochrana proti zbraním). O všem informujte Draga a Egila (200 zkušeností).

12. Der Bluthund - Krvavá bestie (Egil)

Poté co vyřešíte záhadu prstenu se Egil dozví, že se poblíž chráma objevila bestie. Máte jej zabít...bestie je ve skutečnosti lovecký pes a nachazí se vpravo vedle chrámu. Nejlepší metoda jak zabít loveckého psa na tomto místě je zabíjet ho z výstupků chrámu. Popřípadě jej můžete odlákat k Dragovi. Informujte Egila, že už si může oddechnout (200exp a 50 zlaťáků).

13. Teleporter aktivieren - Aktivace teleportu (Drago)

V kamenném kruhu vás Drago sám osloví, že je skoro vše připraveno na teleportaci. Potřebuje jen tři rostliny z bažiny. Najdete je na střeše chrámu. Předejte mu je.

14. Abreise - Odjezd (Drago)

Teďka už jen řekněte Aaronovi a Egilovi, že je vše připraveno na odjezd. U kruhu oslovte Draga, řekněte mu, že jsou všichni připraveni a jen zvolte možnost odjezdu.

Napsal: Tonyskate

Načítám data ...
Nahoru