WoG test: Grafické karty

Sekce: Gothic 3 / Vydáno: 2.10.2006 11:11 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Na začátek se vám musím omluvit za včerejšek, kdy jsem na webu natropil trochu zmatku. Nejdříve jsem do aktualizace zapomenul napsat správný link na film The War II a při snaze to opravit se mi pro změnu povedlo smazat povídkovou aktualizaci od Paulieho. Paulie ji během dneška nahraje zpátky. Takže ještě jednou má omluva.

Nyní už k jádru této aktualizace. Jak jsme vás již několikrát informovali, server World of Gothic testuje Gothic 3 a své poznatky píše na své fórum. Nyní pro vás máme informace týkající se hardwaru, lépe řečeno - "na čem to ještě NEjede".

Tester Freddy zkoušel hru (finální verzi) spustit na stroji s konfigurací AMD XP 2400+, Mainboard Abit KR7A-Raid, 1 GB RAM, Geforce 4 Ti 4200 128 MB. Nespustil. Po druhém videu hra spadne, log mu vypíše, že nemohly být nahrány některé textury. Podle něj je na vině grafická karta. Freddy také přináší dalekosáhlý seznam grafických karet, podle nichž hra nabízí nastavení grafiky. Najdete jej v sekci Gothic 3 - HW požadavky. Stejně tak tam najdete seznam karet, která hra oficiálně podporuje. Ten je o poznání kratší.
Načítám data ...
Nahoru