Přesun webu, nové fórum

Sekce: Obecné, internet / Vydáno: 31.8.2007 09:07 / Autor: El Kamil / Trvalý odkaz
Nejdřív malá omluva za týden bez aktualizací, ale má to své důvody. Jelikož nám končí předplacené období hostingu a my se rozhodli přejít k někomu jinému, byla spousta práce s přesunem stránek. Samotnou kapitolou je fórum, které jsme založili nové, bezesporu lepší. Fórum poběží na verzi PHPBB3 RC5 ve zbrusu novém designu a se spoustou nových funkcí.

S novým hostingem se váže i přesun domény k novému registrátorovi. Jelikož jsem s tím čekal až na poslední chvíli a doména bude pravděpodobně převedena až dnes (doufám) a jelikož právě dnes expiruje starý hosting, je možné očekávat krátký výpadek stránek a fóra - než budou změněny údaje o doméně a vy budete přesměrováni na stránky na novém hostingu.

Nechci malovat čerta na zeď, ale nemám moc tušení, jak dlouhý by výpadek mohl být. V nejhorší možné variantě počítám cca kolem jednoho dne. Uvidíme. Takže nepanikařte a nezoufejte, pokud se na naše stránky nebudete moci dostat. Brzy nás najdete na starých známých adresách webu a fóra, přičemž na vás čeká již zařízené zbrusu nové fórum (podotýkám, že bude nutné se znovu registrovat). Závěrem menší náhled na nový vzhled fóra.
Načítám data ...
Nahoru