Diccuric - Tipy a triky

Modifikace v kostce

Autor

The Amateur Gothic Modteam

Modifikace pro

Gothic

Hodnocení

6/10

Velikost

194 MB

Download

WoG.de
anglické titulky

Obrovský mrchožrout

Tento tip zaslal Kenny. Pro začátek mapa, bez které bychom se nepohli.

První způsob, jak se dostat k této přerostlé slepici, je pěšky. Cesta vede územím, které je nedodělané, takže to vypadá trochu divně. U hradu skočte do vodopádu a plavte pořád po proudu. Až uvidíte obrovskou sochu, tak jste "skoro" tam, protože je vidět z opravdu veliký dálky.Předchozí způsob je docela nudný, ale naštěstí existuje jeden mnohem lepší. Potřebujete k tomu amulet "Aquarius" a teleport. Já sem použil ten, který je na mapce označen křížkem, teleportujete se hned vedle nohy obra, u druhé už na vás čeká proklatě dobré kuře z KFC :).


Teď když jsme zabili Giant Scavangera, tak bychom mohli zdolat i našeho sto metrového kolegu. Cože? Neni živej? Ach jo :(. Tak mu aspoň skočíme na hlavu,ne :) ? Jestli jste si pořádně prohlédli ostrov, tak vám určitě neunikla loď na vzdaleném ostrůvku, na její palubě je jeden chudák, kterej už svojí teleportační runu jen těžko použije, okraďte ho a teleportujte se na ruku sochy. Postupujte po světlech a posbírejte poklad. Tak to je tak vše, co jsem chtěl, vlastně ještě něco :-).Lehké roucho noviců

Tento tip zaslal Lord Deatha. Jedna z volně dostupných zbrojí povalujích se v truhlicích je lehké roucho noviců. Jak jdete k pevnosti Templařů, tak před skřetem odbočte na pláň s goblinama (obr 1). Potom seběhněte se srázu (obr 2). Rovnou do jeskyně (obr 3). Pozor na !!!zombie!!! Zbroj je v truhle (obr 4). A tady ji máme plné kráse (obr 5).

obr.1 obr.2 obr.3
obr.4 obr.5
Načítám data ...
Nahoru