Geldern

Vůdce Inog
Důležité osoby Boris, Dylan

Geldern se od událostí v Gothicu 3 nezměnil - stále je silně opevněným městem. Na sever se cesta svažuje k Sildenu, na jih do lesů, za nimiž leží Trelis, Thorusovo sídlo. A to je ten důvod, proč je Geldern tak na ráně a - narozdíl od Sildenu - musí čelit přímým útokům ze strany skřetů.

V Geldernu vládne Inog, Anogův bratr, a vypadá to, jakoby si spíše užíval pocit moci, než aby začal něco skutečně dělat. Anog ho zásobuje mořem úkolů, ale k žádnému z nich se Inog očividně nemá. A tak obyvatele Geldernu trápí například menší skřetí tábor v lese směrem na Trelis. Místní obchodníci, kteří potřebují přenést důležitý materiál do Sildenu, se zase bojí vytáhnout poty zpoza hradeb. Musíte je doprovodit, kdyby se náhodou po cestě střetli s nějakou skupinkou skřetů, což nebývá v poslední době vůbec výjimkou.

Kromě Inoga je výraznou postavou města také lovec bizonů Boris. Spolu s pár kumpány táboří nedaleko jižní brány města, čímž se bez pochyby vystavuje velkému nebezpečí. Ale to lovec musí podstoupit, aby mě nějaké úspěchy. Jak můžete zjistit, celá jeho rodina se kdysi zabývala lovením bizonů a on v nastolené tradici pokračuje. Když zjistí, že se nedaleko Geldernu menší stádo potuluje, ihned vás do svého plánu bude chtít zapřáhnout. Je jen na vás, jak se k tomu postavíte.

Načítám data ...
Nahoru